Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

въпрос за справки

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kacikova

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 10:40    Заглавие: въпрос за справки Отговорете с цитат

Здравейте,имам два въпроса
Работя Microinvest Склад Pro -3.06.023 закупен лиценз,база MSDE
продажба с моб.устройства
1.Кажете ми точно каква справка да използвам за да видя :
Партньор,за период от време,на коя дата има направено задължение към мен И на коя дата го е платил.
Когато използвам Потребителски справки/Разплащания/Хронология на разплащания виждам на коя дата е направено плащането на старо зад.,но не и датата от когато е то,трябва да изляза и да направя друга справка по ном.на документа и т. н.
2. Защо на справката -Потребителски справки/Разплащания/Изплатени и неизплатени опеации ми излиза "Грешка при генериране на справката"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ангел Стоянов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Мар 23, 2009 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

"Справки->Потребителски справки->Разплащания->Изплатени и неизплатени опеации" е справката, която ще Ви свърши работа, но за да разберем, защо се показва "Грешка при генериране на справката" се свържете с мен на фирмените ни телефони.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stenli

МнениеПуснато на: Сря Мар 25, 2009 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да е лошо да споделите и какъв е бил проблема за да се получава съобщението за "Грешка при генериране на справката"при опита Ви да генерирате справка "Изплатени и неизплатени операции", за да сме наясно с проблема и ние - четящите тук, да се поучим, все пак форумът е най-вече за взаимопомощ.
Предварително благодаря.
Ангел Стоянов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Мар 25, 2009 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Поради изпуснат интервал в справката и избран конкретен партньор се показваше "Грешка при генериране на справката".
Справката е коригирана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети