Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Две мерни единици в Склад

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
todor1967

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Май 28, 2003 16:49    Заглавие: Две мерни единици в Склад Отговорете с цитат

Здравейте,
бихте ли ми обяснили как точно се използуват в Склада мерните единици от типа к6, к9 ... и т.н.?
чао
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Петър Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 15:12    Заглавие: Re: Две мерни единици в Склад Отговорете с цитат

Тези мерни единици означават бройките, които ще излязат на стоковата разписка допълнително при продажба.

Например 'к6' означава кашон със 6 бройки от съответната стока или материал и 1 кашон, a 'к9' означава съответно 9 бройки от съответната стока или материал и 1 кашон.

Ако имате повече въпроси позвънете на фирмените ни телефони (02) 8 558 610, (02) 9 555 334, (02) 9 555 515 и търсете Владимир Кюлханов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
todor1967

МнениеПуснато на: Вто Юни 03, 2003 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление това което ми казахте го знаех или по-точно се бях досетил за него. Аз си мислех, че има някаква ралика между това да използваш стандартното "к6" и да си напишеш собствено "к6". Бях останал с убеждението, че има две мерни единици. Sad

Благодаря ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Обърнете внимание: "к6" е специална единица, защото след като инсталирате "Документи по поръчка" и изберете "Касова бележка с две мерни единици" в документа фигурират вече двете мерни единици и програмата ги печати с 2 цени, 2 мерни единици и общи суми. Всички калкулации се извършват по двете единици.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
todor1967

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2003 13:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви, за конкретния и пълен отговор. Всичко стана супер. Laughing
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети