Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Microinvest Value

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sun4o
Гост

МнениеПуснато на: Вто Дек 13, 2005 11:45    Заглавие: Microinvest Value Отговорете с цитат

Моля, в раздел ”А” Наименование и данъчен адрес на регистрираното лице
да се изписва и телефон на фирмата, няколко пъти в ТДД - то недоволстваха от липсата му Laughing. Няколко пъти споменаха че в експортираните файлове остава стара дата от клетка 72. Пример Текущ период 08.2005. Избирам Отчетен Период 09.2005. въвеждам покупките и продажбите и в последствие в при подаване на файловете служителката ми отбелязва ще имам дата на платежно нареждане независимо че периода ми завършва на данъчен кредит, датата е тази от период 08.2005, в който .съм имал данъчно задължение с посочената дата. Надявам се да съм бил ясен. А и целта е да изчистят тези малки проблеми и потребителите да бъдат доволни. Лек и успешен ден
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Дек 13, 2005 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Двете забележки са коригирани и версията на нашия сървър е актуализирана.
След смяна на период и преди експорт е желателно да се проверя (опреснят) данните за декларацията от менюто или с F5. Така се гарантира, че няма да има невалидна дата на платежно нареждане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sun4o
Гост

МнениеПуснато на: Вто Дек 13, 2005 18:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за бързата реакция Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети