Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

УП2 и УП3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iivanov1948

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2011 04:38    Заглавие: УП2 и УП3 Отговорете с цитат

Здравейте,
Прегледах форума и видях, че има писано няколко пъти по въпроса за автоматизирано издаване на тези изключително трудоемки за издаване на ръка документи. А при едно голямо текучество, каквото е при мен в някои от фирмите ми, просто е отврат да се освободи някой, след като знам че трябва да се правят тези УП-та.
Предстои излизането на подобрена версия на продукта ТРЗ през тази година. МНОГО ВИ МОЛЯ, ВРЕМЕ Е ВЕЧЕ ДА РЕШИТЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ ПРЕД ВСИЧКИ КОЛЕГИ СЧЕТОВОДИТЕЛИ, където няма ТРЗ специалисти и наред с годишното приключване и отчети по разни инстанции трябва да се правят и тези документи.
Не приемам обяснението от Ваша страна, че била много динамична материята и това Ви затруднявало да разработите и тази функция. Напротив, от 2000 год. насам почти няма промяна в начина на издаване на тези образци. Тъй като и аз съм бил програмист в доброто старо време, разбира се "под добрия стар DOS", ПРАВЯ ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
1.) Базите от данни със заплатите на фирмите са изградени в годините. Вие знаете структурата на файловете и информацията в тях. Изчитайки информацията за определените периоди и служители, тя би могло да се прехвърля в ЕКСЕЛСКИ файл с твърди данни по утвърдените образци и възможност за промяна на информацията в клетките и полетата, които са попълнени от автоматичното изчитане на базите от данни. Така и ние ще можем да внесем допълнително оформяне на автоматично изготвените образци, оптечатим и предаваме при напускане на служителите или работниците.

И второ предложение: Още при изготвяне и потвърждаване на заплатите за даден месец, нужната за УП-2 информация да се прехвърля в нарочна за целта таблица, която може да се изчита при избор на менюто "Изготвяне на УП-2".

Разбира се, на Вас мого по-добре Ви е ясно как да си организирате нещага, затова Ви МОЛЯ НАЙ-НАСТОЯТЕЛНО - НАПРАВЕТЕ ГО НАЙ-ПОСЛЕ. Една от фирмите ми е строителна и текучеството е по 30-50 човека назначаване и напускане през годината. МНОГО СЕ ЗАМИСЛЯМ ДАЛИ ДА НЕ ПРЕМИНА НА НОВ ПРОДУКТ, КОЙТО ПРАВИ АВТОМАТИЗИРАНО ТЕЗИ ИЗХОДИ, ЗАЩОТО НЯМА КАК ДА НАЗАНА ЧОВЕК, КОЙТО ДА СЕ ЗАНИМАВА ПРЕЗ ГОДИНАТА САМО С ТЕЗИ ПРОКЛЕТИ УП-ТА.....

Знам, че стана много отегчително това мое искане, но съм готов на разговор с Вас.....
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2011 09:00    Заглавие: Отговорете с цитат

На 15.03.2011 ще излезе новото Microinvest ТРЗ Pro. Там са предвидени възможности за съставянето им.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Dani*

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2011 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
На 15.03.2011 ще излезе новото Microinvest ТРЗ Pro. Там са предвидени възможности за съставянето им.

А клиентите ви които имат ТРЗ как ще минат към ТРЗ Pro? Същото бих искала да знам и за Делта.
Благодаря!
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2011 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Microinvest Делта Pro импортира цели бази от Microinvest Делта. Сметкоплан, операции, всичко! Има отстъпка от цената при закупуване на новата система.

Същото ще е при Microinvest ТРЗ Pro.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети