Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мнение!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
steff

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2011 20:19    Заглавие: Мнение! Отговорете с цитат

В момента, в новата ми месторабота се налага да работя с Microinvest Warehouse Pro и личното ми мнение е че едва ли има по-смотана програма. Пълна е с безсислени и сложни операции, които от гледна точка на техническо изпълнение са абсоютно лишени от всякаква логика. Да не говорим за меню Справки - от посочените възможности нито една не ти върши работа напълно, а се налага да правиш 116 справки от различни места, за да видиш пълното движение на дадена стока за определен период от време - трасфер в склада/дата,№ документ/ - продажби от склада/дата, № документ, име на клиента/, т.е. искам да проследя цялостното движение на даден артикул КЪМ и ОТ склада ми, с посочените по-горе атрибути и да не ми се налага да ровя в сума ти места и накрая пак да не получавам нужната ми информация. А ако ти виси и някой на главата, който има нужда от това инфо СЕГА И ВЕДНАГА не е истина за кви нерви става въпрос. Посочения пример ми е най-пресен, затова споменавам него. Иначе имам още много какво да говоря и за останалите справки, приложението им - клонящо към 0 и почти неразгадаемите им за един счетоводител имена. Просто някакъв малък ад! От където и да погледнеш... Това е някъв абсурд просто! Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Мар 10, 2011 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Има проста справка: движение на стоки. Отворете я и вижте точно това, което Ви трябва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Апр 06, 2011 09:01    Заглавие: Отговорете с цитат

С риск да бъда груб - защо не се обърнете за обучение към най-близкия дистрибутор до Вас ?!
Ясно е, че във форума не може да се направи обучение и да Ви се покаже всичко специфично за вашия тип дейност. Все пак ние (хората от дистрибуторската мрежа) точно с това се занимаваме - освен продажба с обучение,подръжка и т.н., не сме бакали да ти дадем "едно кило" и ходи се оправяй сам...
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети