Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

масово плащане ПИБ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
radostina_b

МнениеПуснато на: Чет Май 26, 2011 13:09    Заглавие: масово плащане ПИБ Отговорете с цитат

Здравейте,

След начисляване на заплатите за м. май 2011, ни предстои първо масово плащане на РЗ към ПИБ.
В менютата виждам два варианта:
1. Операции - Запис на данни за заплати на дискета.
След това се формира файл с разширение *.DPO
2. Справки - Картови сметки на персонала - след което този файл мога да го експортирам в *.xls
Какъв е правилният начин и кой файл трябва да изпратя в ПИБ.
Предполагам, че има и вариант който не съм забелязала.
Моля дайте ми съвет или ми пратете линк с дискусия по въпроса.

Благодаря Ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radoy_k

Местожителство: Карнобат

МнениеПуснато на: Чет Май 26, 2011 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
Струва ми се, че питането Ви е свързано с ТРЗ, а не с ТРЗ Про.
Редът на работа е следният: Операции - Редактиране на данни за заплати - попълвате всички необходими данни. След това: Операции - Запис на данни за заплати на дискета - попълвате данните, които са необходими и записвате информацията на желан от Вас носител /дискета, твърдия диск, USB флаш, друг външен носител на данни/ . Така се създава файл *.DPO, който трябва да предадете в банката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети