Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Грешка в справките

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 12:46    Заглавие: Грешка в справките Отговорете с цитат

Здравейте Микроинвест,

не може ли да пуснете нещо за тестване, което да работи както трябва поне с основните неща! Една от най-използваните справки от нас Счетитата - "Вноски по кодове към бюджета" не се генерира вярно. Поне от това което пробвах - не са верни изчисленията по кодовете на Самоосигуряващи се лица.

Как да тестваме нещо, което още в началото е с грешки! За да ви отправяме мнения и препоръки трябва да работим с програмата, да създаваме лични картони, да начисляваме заплати, да изготвяме декларации и т.н., т.е. да можем да работим с нея, поне на основно ниво.

Опитах се по телефона да получа някакво решение, но получих само оправдания, че програмата все още е Бета версия. А вече се продава, вярно на промоция, но след като сме я платили, би било редно и да я ползваме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

изчисленията във справката са верни, но са закръглени до цяло число. Проблемът е фиксиран и ще бъде коригиран за официалната версия. До тогава можете да съпоставяте данните със Справка / Рекапитулация и да продължите тестването на множеството останали функции в програмата, на основно и професионално ниво.

На всички потребители, които са закупили промоционално Microinvest ТРЗ и ЛС Pro е обяснено, че регистрация и активна работа с програмата ще могат да започнат с нейната официална версия, която ще излезе следващия месец. До тогава, очакваме всички ваши мнения, идеи и препоръки от тестовата Beta версия.
Върнете се в началото
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Оправдания, оправдания, оправдания...
Грешно съм се изразил - справките не се генерират грешно, а се визуализират грешно - така ли...?!
Да беше ми обяснено, че ще ми бъде лицензирана програмата чак като излезе официалната версия през октомври, но това беше след като я заплатих вчера и поисках лицензиране. Какво ми беше казано преди това ще си остане за моя сметка.
А що се отнася до тестването по нататък - най-добре се тества нещо, като се работи истински с него, т.е. да се върши истинска работа. Поне аз нямам време да направя една база с персонал и лични картони и да почна само да разглеждам и тествам. А и ми се отщя, като още на първата видяна справка, видях грешка.
Върнете се в началото
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

И справка УП-2 не се "визуализира" вярно - за ден "от" се изписва датата на договора, а не датата на постъпване и оттам грешно се "визуализира" и размера на зачетения трудов стаж.
Върнете се в началото
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

А УП-2 за лице, работещо на непълно време е тотално невярно - може би трябва да сложите един калкулатор за изчисляване на трудов и осигурителен стаж и оттам данните да отиват за УП-2 и УП-3. Последният пък въобще не се попълва в часта му за зачетен осигурителен стаж.
Върнете се в началото
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

DaniAn написа:
Оправдания, оправдания, оправдания...
Грешно съм се изразил - справките не се генерират грешно, а се визуализират грешно - така ли...?!
Да беше ми обяснено, че ще ми бъде лицензирана програмата чак като излезе официалната версия през октомври, но това беше след като я заплатих вчера и поисках лицензиране. Какво ми беше казано преди това ще си остане за моя сметка.
А що се отнася до тестването по нататък - най-добре се тества нещо, като се работи истински с него, т.е. да се върши истинска работа. Поне аз нямам време да направя една база с персонал и лични картони и да почна само да разглеждам и тествам. А и ми се отщя, като още на първата видяна справка, видях грешка.

В предното мнение Ви дадох решение. Отново отбелязвам, че продуктът се продава с над 50% намаление и всеки е предупреден за възможно възникване на временни неудобства в тестовата версия. Екипът ни отстранява всяка възникнала грешка в кратки срокове за официалната версия. Истина е, че се появяват досадни грешки, но се стремим те бързо да бъдат коригирани.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако желаете - изчакайте официалната версия, така или иначе в момента ние събираме много мнения, обявили сче, че това е Beta версия. За наше удовлетворение повечето от мненията са силно положителни. На хората им харесва удобния и бърз интерфейс и възможността за автоматично попълване на данните.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега виждам, че точно Вас помолих по телефона днес да ми кажете коя е справката за да и редактирам формулите през SQL, ама не - чакайте официалната версия тогава ще е оправена. Това е дразнещото.
И стига с тия намаления - те най вероятно ще продължат доста време, както става с Делта Про.
Плащам си винаги това което сте обявили като цена. Само един път помолих за отстъпка и вия я направихте, за което ви благодарих. Отбелязвам само, че в момента цената е същата, каквато вие ми я направихте тогава с отстъпката.
Не се заяждам, просто бях решил едни нови и сравнително нови бази да ги направя на ТРЗ Про и да работя с нея, т.к. старото ТРЗ на Win 7, 64 бита не върви, а трябва през ХР мод, а през него е доста неудобно. Днес разбрах, че и този месец няма да стане и може би затова да съм малко по остър в коментарите си.
Добре се справяте - ще чакаме и ще видим какво ще има за забележки в официалната ви версия :wink:
Върнете се в началото
DaniAn

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах предвид Жени в предния си коментар.

И аз стигнах до този извод - да чакам! Няма спор за удобния интерфейс. Само ако може направете нещо и за промяната на визуалния стил! Това синьо навсякъде, поне на мен не ми допада.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Сеп 17, 2011 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Постепенно ще се явят и други стилове, трябва време и това не е в първа необходимост за продукта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети