Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ТРЗ И ТРЗ ПРО

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aniti_08

МнениеПуснато на: Пет Сеп 16, 2011 13:34    Заглавие: ТРЗ И ТРЗ ПРО Отговорете с цитат

Здравейте,
възможно ли е да се импортират фирми и картони от трз в трз про
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гергана Йорданова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Сеп 16, 2011 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Данни от Microinvest ТРЗ и ЛС ще се импортират в официалната версия на Microinvest ТРЗ и ЛС Pro, която ще излезе на 15 октомври 2011г.
Върнете се в началото
dimitrov_m

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Нед Сеп 18, 2011 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
бих искал да предложа ако е възможно да се добави след начисляване на заплати за даден месец да може да се изкарва форма 76.
и ако е възможно автоматично да се правят и платежни за месеца, който се правят заплати.
Това с УП2 и УП3 - супер, само дано да работи правилно.
Относно платежните сигурно ще ми кажете, да използвам отделен модул... Олеснете малко работата на една кантора де, стига с тия модули, че ми писна да сменям флашки да излизам от една програма за да влезна в друга щото втората която отварям ще ми каже, че е не легално копие и ще ми излезне от програмата. Понеже и двете флашки с лицензите съм ги сложил, но някой от модулите решил, че няма да се отвори щом има и лиценз за някой друг модул.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Сеп 18, 2011 15:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Постепенно ще се появи и форма 76. И платежни ще се появят във времето, но ще е в началото на 2012 година.

За двете флашки ще Ви дам съвет - направете така, че на един ключ да имате и двете програми. Все пак нашите продукти са 10 - 20 пъти по-евтини от конкурентните, имат и повече възможности...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bbcap

МнениеПуснато на: Вто Сеп 20, 2011 17:37    Заглавие: Клиент съм от Делта Про, сега смятам да купя ТРЗ..Про ОБАЧЕ Отговорете с цитат

Инсталирах от сайта продукта и не тръгна. Наложи се да викам местния дилър ВИП ПЕТЪР КОЛЕВ от Асеновград. Веднага дойде и се оказа че трябва нова парола... Разбира се аз не ги знам, а след неговата намеса тръгна . Вкарах данните на 1 фирма с 8 работника с всичките им договори трудови, допълнителни споразумения и т.н Проблема е че не пресмята стари периоди, как да си кача досиетата на другите фирми и да си възстанови задните периоди, заради тези УП-та. Също направи ми впечатление че не начислява клас към основното възнаграждение...за 2 дни толкова Smile Побързайте все пак аз съм клиент и това че до 27.09.11 цената ще е наполовина е супер, ама и продукта е само рамка. А също и липсата на генериране на платежни, това е задължително за продукта ви.
Успех !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Сеп 20, 2011 20:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

конкретно по въпросите:
1. В Microinvest ТРЗ и ЛС Pro е предвиден специален модул за въвеждане на данни за предходни периоди.
2. Клас начислява, обадете се на телефоните за контакти, за да проследим какво сте записали в картоните.
3. До официалната версия, която ще излезе на 15.10., версията, която се предоставя е за тестова работа и мнения от клиенти и потребители. Както се разбира, в официалната версия и следващите актуализации ще има много подобрения.
4. В плана за развитие са включени платежни нареждания.

Благодарим за изказаното мнение и очакваме всички препоръки за развитието на продукта.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 08:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да вметна, че продуктът въобще не е рамка, дори в текущата си версия той надминава много от скъпо платените продукти. Разгледайте го по-задълбочено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bbcap

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 08:50    Заглавие: За вмятането Отговорете с цитат

Това е все едно да си купиш кола и да няма задна скорост, само първа и втора скорост...как ще се чувствате в нея? Натискам калкулация на заплати и ми излиза м.09.2011 САМО, а той дори не е минал Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bbcap

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 08:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега виждам, че както съм вкарал договорите и допълнителните споразумения не са верни. Програмата приема само един основен договор и всеки следващ е допълнителен, а не допълнително споразумение... примерно договора е от 2008, на едно възнаграждение, после има три смени на прага и от 2011 е примерно 400 лв. вкарах ги като допълнителни, понеже не видях прозорец за доп. споразумение...явно не е правилно щом трупа дни като изработени...как е правилно да ги кача?
Върнете се в началото
bbcap

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 09:32    Заглавие: неволята учи Отговорете с цитат

Попълних графите за прекратяване и последен работен ден и нещата паснаха откъм допълнителни споразумения, дори и клас ми начисли от графата стаж по специалността, а по правилно е класа да излиза от общия стаж. И не е динамичен В смисъл на договор от 2007 г примерно на постъпилия му е първа работа, досега кара 4та година а класа си му стои 0
Върнете се в началото
Веселин Чолаков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 09:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато имаме промяна на заплата не е нужно да се създава ново назначение, за всеки начислен месец програмата запомня какво е било основното възнаграждение.
Ново назначение се използва, когато едно лице работи във фирмата, на граждански и на трудов договор едновременно. Също може да се използва, когато променяме длъжността.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Сеп 21, 2011 09:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен не всички данни са въведени правилно. Свържете се с нашите консултанти на 02/9555515 за повече информация. Посочените от Вас проблеми не са реални.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети