Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

БЕТА ВЕРСИЯ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Окт 05, 2011 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

@rabotasega: Имате проблем в самия Windows. Не е нормално да Ви се появява грешка в Win32 при инсталация на SQL сървъра. Свържете се с нашата поддръжка, програмата не е виновна, ако системата е неработоспособна. А това е очевидно, защото явно, че SQL сървъра не може да се инсталира...

Когато ни позвъните, обяснете всички тези действия. Съответния колега ще Ви даде предложение за решение на проблемите. Така ще можете да се уверите в качеството на новия софтуер и неговите възможности.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rabotasega

МнениеПуснато на: Сря Окт 05, 2011 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами Win32 си е на мястото, компа е сканиран за вируси и всичко в системата е ОК. Преди 2 часа инсталирах SQL server-а отделно от програмата и той тръгна, без проблем... Вече 2 часа инсталира самата програма... Сложна работа... А, относно свързването с вас, вчера го привихме, дори и дистанционен сервиз... Пробвах и с паролите, които ми дадоха колегите ви, проблема си остава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Окт 05, 2011 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Позвънете ми на 0888 344 304
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rabotasega

МнениеПуснато на: Чет Окт 06, 2011 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам да ви се похваля... след няколко дневна борба в крайна сметка стартирах програмата. Въпреки че на един от компютрите все още отчита грешки (ще си ги оправя), смятам това за лично постижение! Така сега я изпробвам, очаквайте и експертните оценки на нашето ТРЗ и на мениджъра... На мен ми хареса това което успях да направя с нея до момента! Laughing
Върнете се в началото
rabotasega

МнениеПуснато на: Чет Окт 06, 2011 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Май прибързах с радостта... [img]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2276768891479&set=a.1888958916472.123227.1616444542&type=1&theater[/img] Това не знам вече от къде е, ама ми затваря програмата и не иска да я стартира...
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Окт 06, 2011 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Позвънете ми на 0888 344 304, явно не успявате да се справите самостоятелно. В нашата фирма Facebook не е достъпен и снимката не се вижда.

Като продължение на темата ще си позволя да цитирам една наша публикация: http://www.microinvest.net/info/?p=1834
Върнете се в началото
zinatop

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 09:15    Заглавие: няма връзка с базата данни Отговорете с цитат

Здравейте,Клиент съм на фирмата със счетоводната програма Делта,Обмислям и варианта да премина Делта Про. От познати ми препоръчаха е пограмата ви за УЧР Трз.Преди да я закупя искам да я прегледам,Опитвам се да инсталирам версията на ТРЗ про но не се получава,Инсталирах Делта Про и тръгна без проблем, а ТРЗ не може да се свърже с базата данни. Забелязах че паролата за сървъра в Делта е с различни знаци от паролата в ТРЗ,Така ли трябва да бъде,Опитах да копирам паролата от Делта на ТРЗ но не се получи.ОС ми е 7 и е напълно легална, сложени са всички обновления вкл. и сервиз пак 1,Къде бъркам,
Благодаря предварително и поздравление за Делта про.Чудесна е,
Върнете се в началото
Гергана Йорданова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 09:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Имате лично съобщение.
Върнете се в началото
rabotasega

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново,
След дълга борба и с ваша помощ успяхме да инсталираме програмата и да я подкараме. Създадохме фирма и тъкмо се зарадвахме, че тръгна и даде "неочаквана грешка" и затвори цялата програма, това го прави вече всеки път след като я стартираме... Как да отстраня тази грешка?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Компютърът Ви е много бавен. От това идват всички проблеми. Малко памет. Самият сървър 2008 изнемогва. В момента компютър с 2-3 пъти по-добри параметри струва 90 EUR. Вчера дискутирахме това и Вие знаете проблемите.

Борбата беше наистина дълга. Инсталацията на сървъра отне 3.5 часа, при мен става за около 8-10 минути.
Върнете се в началото
rabotasega

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, знам.. Това ми е ясно... Просто питам, ако има някаква възможност да отстраня тази грешка... Ще направя преинстал отново, пък каквото сабя покаже. Защото варианта за друг компютър за момента е още по-бавен... Very Happy
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Преинсталация няма да помогне. Опитайте се да деинсталирате допълнителните програми и да разтоварите паметта от тях.
Върнете се в началото
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко Ви е бавен компютъра? Може да инсталирате SQL Server 2005, той има значително по-малки изисквания. Ако и за него не става сте си направо за друга машина, Виктор Павлов е прав - цените вече не са изключително високи Smile
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rabotasega

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Много бавен и наистина много се тормози, но за сега ще се мъчим взаимно... Laughing
Върнете се в началото
rabotasega

МнениеПуснато на: Пет Окт 07, 2011 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да се похваля и да благодаря за помощта. Първо благодарностите към екипа на Microinvest, който се бори с нашия комп общо около 5 часа. Благодарим за проявеното търпение!
Сега хвалбата - оправих се! Все още има малко забавяне при създаването на нова фирма, но на нас ни трябва само една (за сега) и това ни устройва.
Предложения и коментари вече за самата програма ще дадем след като я изпробваме!
Поздрави: ВМВ ООД
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети