Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Очакваме предложения за оптимизация на продуктите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Стефан Чернев

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 08:17    Заглавие: Отговорете с цитат

За настройка на сметките за импорт, които да се извеждат по подразбиране моля ползвайте опцията в ТРЗ Pro - Редакция/Администриране/Счетоводни сметки. Делта Pro чете настройките за сметките, които са въведени в ТРЗ Pro.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
katyamer

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 09:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Това и направих още в началото, но има сметки, които аз не използвам (например 604/5), но в Делта Про ми излиза съобщение невалиден номер на сметка и отказва импорта на операциите със стойност различна от нула. Не съм сигурна дали правилно обяснявам, за което моля да ме извините Smile
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържете се с нас на 02/9555515 за анализ и информация.
katyamer

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, ще го направя!
Върнете се в началото
katyamer

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега имам предложение за ТРЗ и ЛС Про:
Може да се направи нещо, за да се трият тези счетоводни сметки, които не се използват (например за самоосигуряващи се или граждански договори).
Върнете се в началото
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 20, 2012 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

към момента всяка справка може да се експортира в секция Обработка на резултата в Excel и да се редактира според предпочитанията. Ще обсъдим варианта и за визуализиране само на редовете, където присъстват суми.
Върнете се в началото
hariti

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 09:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще има ли тримесечна справка за статистиката до края на месеца?
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Със сигурност в следващи версии на програмата ще бъде въведена и тази справка, но не можем да се ангажираме със срок до края на месеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hariti

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами постарайте се тогава поне до 10-ти да я има. Изобщо не е сериозно от ваша страна. Не е нормално в 21 век да имам програма за заплати и да правя тримесечна справка за статистиката "на ръка". Срокът за предаване е до 15-ти октомври. Чакахме за 1-то тримесечие, за 2-то тримесечие, сега и за 3-то тримесечие ако не може да я направите, с извинение ама "да ви пикам и на програмистите".
Върнете се в началото
slavib

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се много обаче това не е селски форум и не ми се четат цинизми поне специално на мен и предполагам и на другите участници.
Темата специално е за подобрения на продукта.
Нека не забравяме също така че програмата е в продажба ако не се лъжа някъде от година и вече се смята за една от най-добрите програми за ТРЗ и ЛС.
Разбира се има и много неща които трябва да се направят още и те ще бъдат направени всички, за това Ви моля да не се изказвате по този начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2012 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

А според Вас сериозно ли е програми по подобн характер да нямат възможност за локална и интернет връзка. До 2010 роботех в една фирма която ползваше складова и програма за фактуриране точно от този тип. А и двете бяха платени. Сам си правете извода дали продуктите на Микроивест за заизхвърляне. Аз твърдя че не!

А и според Вас сериозно ли е Българките институции да нарушават изисквания на ЕС. Не намериха 5 години начин да ме информират че трябва да си подам молба за синхронизация на данните за здравни осигуровки по ЕГН и ЛНЧ. А НАП от 8 месеца немогат да ги синхронизират нищо,че на 28.02.2012 съм подал молба в НАП по местоживеене. Сега и по двете съм здравно неосигурен.....
Бас ловя, че ако си 50 или 100 евро на екипа на Микроивест или @Slavib, ще ги сихронизира за не по-вече от 2 работни дни, а в НАП взимат заплати за пиене на кафе.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Desislava Andrianova

МнениеПуснато на: Чет Окт 25, 2012 15:47    Заглавие: предложение Отговорете с цитат

за ТРЗ и ЛС ПРо:
Моето предложение е, когато се прави корекция за минал период, корекцията да се отразява във фиша за текущия месец, а не в миналия - има програми с такива възможности.
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Пет Окт 26, 2012 08:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Имайте предвид, че при необходимост от корекция на възнагражденията за минал период, освен разлика в изплатената сума ще има различия и в начислените осигурителни вноски. Тази разлика трябва да се отрази в декл. обр. 1 и декл. обр. 6 за месеца, за който се отнася корекцията. Т.е. не отпада Вашето задължение да подадете и двете декларации с код корекция.

По отношение на това разликата да се отрази в текущия, за начисляване на заплати месец, помислили сме по този въпрос, скоро и тази функционалност ще бъде реализирана. Следете списъка с изменения на програмата.
Върнете се в началото
Desislava Andrianova

МнениеПуснато на: Съб Окт 27, 2012 15:51    Заглавие: За ТРЗ и ЛИ ПРО Отговорете с цитат

Ако може в кратката ведомост да излиза извънредния труд, труда през официалните празници и обезщетенията по чл.224 на оделен ред, а не както до сега като една обща сума в надбавки.
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Пон Окт 29, 2012 08:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Ако в Кратка РПВ се вмъкне още една колона, тя ще изгуби смисъла си на стегната справка с основна информация и най-важното няма да бъде толкова компактна на външен вид - няма да се събере на един лист.

В новата версия на програмата, която подготвяме в момента, ще имате възможност да създадете Ваши справки с помощта на модул Мениджър на потребителските справки. Ще можете да създавате отчети със съдържание според Вашите нужди и особеност на работа.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Следваща
Страница 3 от 20

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети