Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Искам си старата Microinvest Invoice 3.03.756

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BGanio

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 15:05    Заглавие: Искам си старата Microinvest Invoice 3.03.756 Отговорете с цитат

Всъщност аз си я имам, искам само да мога да си я ползвам
Щото с новата чудна PRO версия така се омаза компа че сега трябва да го преинсталирам за да мога да я инсталирам на ново - естествено и аз допринесах, но това е положението.
Нямам време да преинсталирам компа поради което не мога да инсталирам Про версията. Не искам да ползвам онлайн версията, още повече че требва да си препиша цялата база данни с контрагенти.

Така че, много моля, ама верно много моля, щото требва да си напраскам фактурите до края на месеца, некой да ми прошушне тука, на лични или на мейла bganio@abv.bg къде кво да пипна за да продължа да си ползвам старата Microinvest Invoice 3.03.756 на стария комп със стария win 7.

Благодаря предварително, искренно се надявам да проявите разбиране и да ми съдействате.

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Васил Жеков
Microinvest
Microinvest

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, ако компютъра не е 64 bit
http://microinvest.net/BG/Фактурираща-програма-Invoice
но ако е Invoice Pro е единствения вариант.
Върнете се в началото
BGanio

МнениеПуснато на: Сря Окт 24, 2012 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети