Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

MS Access 2.0

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
simi

Местожителство: pernik

МнениеПуснато на: Сря Фев 05, 2014 09:38    Заглавие: MS Access 2.0 Отговорете с цитат

Моля, дайте линк за изтегляне на MS Access 2.0 Имаме проблем с Делта.
След последния упдейт не може да се работи със старите бази данни. Обясниха ни, че трябва да копираме от нова база Таблицата Operations в старите бази за да работят нормално. За съжаление това ставало само с MS Access 2.0 , който поне за мене е неоткриваем в нета. Моля за съдействие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Жени Костадинова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Фев 05, 2014 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

пишете ми на jeni@microinvest.net и ще Ви го изпратя.
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 00:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги, раздаваме дилърски CD-та с много полезни инструменти, пазете ги, те са Вашето бойно швейцарско ножче!

Ние се стараем, необходимо е те да са подръка по всяко време. Така или иначе, като партньори ще Ви ги пратим, но ако Ви потрябват в извънработно време ще е сложно...
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега simi, да бяхте се представил като колега поне 20 човека щяхме да отреагираме и да ви го изпратим!! Лично аз на КК не бих пращал Access 2.0. Сещате се, че ще ме вземе за канарче да му обяснявам къде какво да си направи, а аз с този труд и с този натрупан опит си вадя хляба! В магазина никой не пита "ти обясни ли на крайния клиент за без пари", ами направо си пише "Цена еди колко си лева"
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Недялко Неделчев

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

azrod написа:
Колега simi, да бяхте се представил като колега поне 20 човека щяхме да отреагираме и да ви го изпратим!! Лично аз на КК не бих пращал Access 2.0. Сещате се, че ще ме вземе за канарче да му обяснявам къде какво да си направи, а аз с този труд и с този натрупан опит си вадя хляба! В магазина никой не пита "ти обясни ли на крайния клиент за без пари", ами направо си пише "Цена еди колко си лева"

Митко, майна, работата на пробация е основен двигател на българската икономика Exclamation Idea Не работи за пари, а за мерси - бъди душевно богат и физически гладен.......
http://softwaretestingfundamentals.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavib

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Най обичам въпроса "Дължа ли ви нещо"
Иска ми се да му се извиня че съм му свършил работа Smile
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2014 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Недялко Неделчев написа:
azrod написа:

Митко, майна, работата на пробация е основен двигател на българската икономика Exclamation Idea Не работи за пари, а за мерси - бъди душевно богат и физически гладен.......

Добре, Недялко, ще те черпя следващия път като те видя ... една виртуална бира Smile
А аз не работя за собствени цели, банката просто си ги иска обратно парите Very Happy Very Happy Very Happy
0877/399177
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети