Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Архи Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
desi_vesii

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2016 16:43    Заглавие: Архи Про Отговорете с цитат

Здравейте, купих си флашката за архиви и с нея са ми изпратили най новата версия на Архи Про, тъй като моята е по -стара. Но аз не зная как да си я исталирам моля ако някои може да ми помогне тъй като след като сложих флашката и стигнах до някъде и натам не знаех , извадих я и сега и моята по -стара версия не може да се стартира.
Ако може някои да ми напише стъпките.Аз при стартиране избирам език и давам напред и стигам до " Моля изберете типа база, която искате да архивирате - MS Access`, MSDE. MY SQL , MS SQL Server, Кое да избера?
И след това път до базата данни - също не зная какво да избера и ако има още стъпки след това да ми ги напишете.
Искам да архивирам и Делта Про и ТРЗ Про ако това е важно
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
theheretic1984

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2016 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом ползвате Делта Прои ТРЗ Про значи ползвате SQL server.
Изберете за тип на сървъра да е MS SQL server. за адрес на сървъра напишете 127.0.0.1 или localhost (при условия, че базата данни е на същия компютър). За потребител пишете sa, a аз парола аз ще Ви изпратя две пароли с които да пробвате. Това са паролите по-подразбиране на sql server. След, това натискате ТЕСТ и дано успешно да прави комуникация.
Върнете се в началото
desi_vesii

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2016 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря на slavib за оказаното съдействие и бързото решение на проблема
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети