Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Връзка с касов апарат Datecs DP-150 KL

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kostov13

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2016 11:35    Заглавие: Връзка с касов апарат Datecs DP-150 KL Отговорете с цитат

Здравейте,

от вече близо година използваме вашата програма. Поздравявам Ви за разработката и, върши чудесна работа.

Предстои ни закупуване за един от обектите ни, нов касов апарат. Предложиха ми Datecs DP-150 KL, нов модел . Въпроса ми е следния: Дали ще има някакъв проблем с връзката между касовия апарат и програмата, принципно когато използваме касов апарат на Datecs, който го няма в списъка на поддържаните устройства, използваме драйвер близък до него и работи. Но се зачудих дали след като това е нов модел не би възникнал някакъв проблем?

Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2016 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да се пробва. Защо не изберете апарат, който е в списъка и гарантирано се поддържа?
kostov13

МнениеПуснато на: Пет Окт 21, 2016 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Защото Datecs са спрели касовия апарат DP-55 KL от производство или поне така ми казаха. А и разликата в цената не е малка. DP-150 е на цена от 250 лв, а DP-55 е 400 лв. А в текущият обект няма особено голямо натоварване, за да се изисква апарат от класа на DP-55
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2016 08:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Позвънете ми на 0888 344 304
kostov13

МнениеПуснато на: Пон Окт 24, 2016 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

не съм видял отговора ви, заради това не съм и се обадил.

За информация на останалите потребители, касов апарат Datecs DP-150 KL, работи с драйверите на Datecs DP-55 KL . За момента без проблеми, ако се появи нещо ще ви информирам.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети