Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Фактуриране на доставка към стоковата и фактурата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
microinvestuser

МнениеПуснато на: Съб Дек 17, 2016 17:36    Заглавие: Фактуриране на доставка към стоковата и фактурата Отговорете с цитат

Здравейте,

използвам Microinvest Склад Про от повече от година и като цяло съм доволен от програмата, но имам един въпрос.

Понеже имаме онлайн магазин и се налага да фактурираме доставка при всяка продажба, а използваме метода FIFO от програмата, който не позволява изписване на стока с нулева доставка, въпроса ми е как да изпиша доставката към клиента и да му я включа във фактурата и стоковата, без да зареждам стока Доставка?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
s

МнениеПуснато на: Съб Дек 17, 2016 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Използвайте за фактуриране Инвойс Про - с функцията Бърз импорт от Склад Про зареждате последната продажба и добавяте артикул Доставка.
Освен това можете да редактирате произволно всичко във фактурата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Albatron

МнениеПуснато на: Пет Дек 23, 2016 00:06    Заглавие: Re: Фактуриране на доставка към стоковата и фактурата Отговорете с цитат

microinvestuser написа:
въпроса ми е как да изпиша доставката към клиента и да му я включа във фактурата и стоковата, без да зареждам стока Доставка?

Аз лично не бих се притеснявал да заредя стока Доставка, но бих го направил еднократно като заредя 1000 (или повече) стоки Доставка.
След това мога да си ги изписвам когато и както ми е удобно.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети