Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Изтриване на доставка

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариела

МнениеПуснато на: Пет Яну 06, 2017 13:03    Заглавие: Изтриване на доставка Отговорете с цитат

Здравейте, предварително се извинявам ако има тема по моя въпрос, но просто не намерих.
Работя от скоро с Microinvest Склад Pro, наясно съм с нея на начално ниво. Използвам програмата да въвеждам доставките на материалите, които се използват от фирмата ни и да ги изписвам по съответните издадени от нас фактури, работя с доставни цени, нямам продажни.
В една доставка съм въвела и услуга, която не е трябвало и сега искам да я изтрия, но не ми позволя. Услугата е изписана по определена фактура и предполагам от там идва проблема, но не знам как да го оправя. В документа, с който е въведена услугата има и материали, които трябва да си останат.
Дано съм обяснила правилно въпроса си, предварително благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йордан Сираков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2017 09:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако към доставката е прикачена фактура, програмата няма да Ви позволи да редактирате операцията. Нужно е първо да анулирате от Операции - Фактуриране - Получаване - Анулиране на получена фактура.
След това от Редакция - Документи - Доставки намерете конкретния документ, отворете го, посочете в реда със сгрешената стока количество 0 и запишете.
После може отново да прикачите фактурата за Доставка.
Върнете се в началото
Мариела

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2017 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма фактура, но все пак направих това, което ме посъветвахте и не излиза нищо.
Изтрих услугата от изписванията, и когато опитам да я премахна от документа на доставката ми изписва: "Няма достатъчно количество за стока "Суич" от партида "NA"!" , а именно стоката "Суич" ми е необходима да остане в доставките, но тя не е изписвана по фактура, имам я като наличност.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 10, 2017 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Осигурете ни достъп до базата от данни и ще направим дистанционен сервиз.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети