Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение за корекция на фокуса в лични картони

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nadis

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2017 16:25    Заглавие: Предложение за корекция на фокуса в лични картони Отговорете с цитат

Здравейте,

В ТРЗ Про работя с фирми със служители с по няколко назначения в картона.
Когато отворя меню "ЛИЧНИ КАРТОНИ" и селектирам (само с един клик) конкретно лице, редът се разгръща и на екрана се визуализират накратко данни за него:
- номер
- име
- ЕГН
- Назначения: ....
....
....
....

При избор с мишката на някое от назначенията, фокусът се премества върху него (надписът се оцветява в тъмно син цвят, а когато се кликне веднъж - става светло синьо). При двойно кликване се отваря личния картон на лицето, но ВИНАГИ се зарежда пъвото в списъка назначение (независимо кое е избрано преди това). Много често това ме подвежда и започвам да правя промени върху грешното назначение, без да обърна внимание, че е трябвало втори път да избера назначението от списъка горе вдясно.

Ще съм много благодарна ако оправите този дребен недостатък!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2017 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Коя е версията на продукта? Аз пробвах същото и при мен се отваря правилното назначение.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети