Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при стартиране след създаване на втори потребител

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pepi_hristov

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2017 12:48    Заглавие: Проблем при стартиране след създаване на втори потребител Отговорете с цитат

Здравейте, версия на програмата 1.12.12.26 (версия на базата: 3.07)
Работех с един потребител с ниво на достъп собственик и съответната парола.
Създадох втори потребител SELLER със парола "2", като програмата не ми даваше възможност от падащото меню да избера друго ниво освен СОБСТВЕНИК.
От администриране=редакция ниво на достъп, промених правата на SELLER да може само да продава и да излиза от програмата.
След като излязох от програмата и влязох отново, не мога от падащото меню да избера моя акаунт, а ми се показва само акаунт SELLER.
Моля помогнете да оправя нещата, понеже в противен случай трябва да завеждам всичката стока наново.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Май 21, 2017 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

В работно време се свържете с мен на 0888 344 304. Ще отбележа, че работите с програма от 2012 година.
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Май 23, 2017 08:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно проблемът не е толкова важен, щом не се свързвате с мен.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети