Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

лайт модул

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
topivo

МнениеПуснато на: Съб Юли 29, 2017 18:11    Заглавие: лайт модул Отговорете с цитат

Здравейте,имам следните въпроси:
При стартиране на лайт модула ми излиза надпис 'необходима е профилактика......',проблем ли е това ,така е от година време?
И втория ми въпрос е,как да продавам билети от нац. лотария като те не трябва да минават през касовия апарат,казаха ми доставчиците че може ?
Благодаря, предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юли 30, 2017 13:06    Заглавие: Re: лайт модул Отговорете с цитат

1. Желателно е да се види от специалист.
2. Не е много ясна задачата..

M: 0882418526
W: https://www.danistudio.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Юли 31, 2017 07:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, проблем е. Програмата от 1 година плаче, че има проблем и не се решава. След това, ако възникне нещо - винаги е виновен софтуера на Microinvest, въпреки цяла година предупреждения.

Прочетете в нашата База знания за профилактиката.
topivo

МнениеПуснато на: Пет Авг 11, 2017 19:06    Заглавие: Re.Re: лайт модул Отговорете с цитат

По въпрос 2
имам предвид следното:
Билетите от Н.Л. при отчитане на дистрибутора на печалбите му се пуска ф-ра с касов бон за самите печалби !
При продажба на самия билет той не минава през касовия,така имам втора каса само за билетите и се явява проблем с наличността и следенето,защото те не са в базата на програмата.
Та въпроса ми е как да ги вкарам в наличността за да има отчетност но при продажба да не правят оборот на касовия ....печлба и ...ДДС?
Дистрибутора каза че в други обекти използващи вашия продукт ,е направено.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2017 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Има специфични настройки, трябва да се добавят 2-та апарата и да се настроят групите, но по това, което сте написали не можем да дадем точна технология. Позвънете на нашата поддръжка. Имате ли групи на стоките? Н.Л. в отделна група ли е?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети