Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Инсталация на ТРЗ и ЛС Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ddalov

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 18:59    Заглавие: Инсталация на ТРЗ и ЛС Про Отговорете с цитат

Здравейте,
имам следния проблем, ще бъда благодарен да помогнете. Имам инсталирано демо на ТРЗ и ЛС Про, което вече не ми се отваря (иска код). Затова си купих хардуерен ключ с лицензионен код. Ако обаче го използвам за сегашната инсталация (мисля) ще трябва после и да използвам актуализационен код за да актуализирам до последната версия. Проблемът ми е че имам данни които май не съм архивирал, и не искам да ги загубя, и ако може да не ползвам 2 кода наведнъж. Надявам се успях да обясня - отново благодаря предварително.

Ако можеше и човек да се свърже на телефона на Микроинвест за да пита тях...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2017 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Ако сте закупили програмата на редовна цена, то в нея има включена безплатна актуализация. Трябва да се свържете с търговския отдел на Микроинвест, за да ви го предоставят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 08:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
В секция Контакти тук в сайта на Microinvest са публикувани няколко мобилни линии + национална линия, както и телефонни номера на офисите в страната. Трудно ми е да повярвам,че в опитите си за връзка с нас не сте успели да се свържете с консултант на фирмата.
Върнете се в началото
razl

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Колегата май не прави разлика м/у лицензионен код и код за актуализация.

Какви 2 кода??? Ти лицензионен код вече си имаш-платил си го, той ти е във флашката. Като си поставиш флашката можеш да работиш с текущата ти версия.

Ако вече искаш да актуализираш си купуваш код за актуализация.(по принцип при закупуване на лиценз се полага и 1 код за актуализация)
Върнете се в началото
ddalov

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

razl написа:
Колегата май не прави разлика м/у лицензионен код и код за актуализация.

Какви 2 кода??? Ти лицензионен код вече си имаш-платил си го, той ти е във флашката. Като си поставиш флашката можеш да работиш с текущата ти версия.

Ако вече искаш да актуализираш си купуваш код за актуализация.(по принцип при закупуване на лиценз се полага и 1 код за актуализация)

Благодаря. Правя разлика. Имам и код за актуализация и лицензионен код. Но това значи да използвам и двата - веднъж за текущата версия и втори път за да актуализирам до последната, а аз това искам да избегна.

По отношение на контактите с Микроинвест - днес на няколко пъти чаках някой да се обади на номера 0700 - след 20 минути чакане на обаждане без да успея да пробия се отказах. Явно вариантът е само с мобилните номера, но ако е така по-добре колегите да го закрият този номер...
Върнете се в началото
slavib

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2017 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте
Когато закупите програмата имате право на най-новата версия към момента на покупката(общи условия).
Ако Вашата инсталирана версия е по-стара се обаждате по телефона в София и Ви се предоставя безплатно код за актуализация за версията, която е била актуална към момента на покупката.

Това дали имате или нямате безплатен код за актуализация, който ви е даден в момента на покупката няма отношение към първоначалното лицензиране.

Няма да загубите данните каквото и да правите с лицензите и актуализациите. Нещата не са свързани.

телефон -0700 обикновено излиза по-скъпо от обаждането на GSM
мисля че решението за закриване на определен телефонен номер е решение единствено на неговият собственик.
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 28, 2017 10:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Решихте ли въпроса?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети