Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Към кого мога да се обърна, за да получа информация

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
didi_xristova

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 13:21    Заглавие: Към кого мога да се обърна, за да получа информация Отговорете с цитат

Здравейте, моля Ви, да ми кажете към кого конкретно мога да се обърна за да получа информация по програмата?

Последната промяна е направена от didi_xristova на Вто Яну 16, 2018 14:33; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
s

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Поставете въпроса си тук.
Върнете се в началото
didi_xristova

МнениеПуснато на: Пет Окт 27, 2017 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря.

Последната промяна е направена от didi_xristova на Вто Яну 16, 2018 14:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ВУМ

МнениеПуснато на: Съб Окт 28, 2017 08:26    Заглавие: Отговорете с цитат

От доста време не се занимавам с ТРЗ, но доколкото имам спомени в декларация образец 1, точка 16, позиция 4 - работно време по договор се вписват единствено цели числа. Тази клетка в програмата, в която не може да впишете 1.5 часа е обвързана с цитираната по-горе клетка в декларация образец 1.
Некомпетентността на даден счетоводител не означава, че "попадам все на некомпетентни и крайно неучтиви служители". Прочетете малко нормативни актове преди да започвате с обидите.
Върнете се в началото
Петя Лозанова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Окт 30, 2017 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Мисля, че компетентно Ви зададох въпрос в e-mail - как ще отразите в Декларация Обр. 1 работното време на лицето? Smile Моля, все пак да ми отговорите на въпроса, за да изясним компетентностите. Smile

А колкото до неадекватността - ще се въздържа да изкажа мнение за Вашата "адекватност" във връзка със зададения въпрос. Shocked
Върнете се в началото
didi_xristova

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2018 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, искам да ви кажа, че първо не съм счетоводител, не познавам законите на счетоводството, но ми се НАЛАГА да работя с програмата.
Сама разучих как се работи с нея, но в даден момент изпитвам затруднения и ми се НАЛАГА да попитам някого за нещо свързано с въвеждането на информация, но всеки път, когато се обадя по някакъв въпрос или се опитвам да се свържа, не получавам отговор, информация и ако все пак се свържа с някой в София, не могат да ми кажат нищо, препращат ме на друг телефон и така. Тогава просто беше поредният път и някой от някъде ми каза за този форум. НАЛАГА ми се да се уча в движение, за което нямам вина, но и когато човек има нужда от помощ, е добре да му се подаде ръка, съответно, когато бъдеш нахокан, че не си се справил с поставената задача, а си се опитал да разбереш, не е много приятно.
И все пак, извинявам се, ако някой се е почувствал засегнат. Но ако имаше на кого да разчитам, за да разбера как се въвежда дадена информация, нямаше да звъня по телефона или да пиша тук.
Върнете се в началото
experta_biz

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2018 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се, че се намесвам, но веднага се сещам за две решение на казуса:
1. Обърнете се към компетентни лица - счетоводител/счетоводна кантора. Вие няма да си губите времето, а работата ще бъде свършена от знаещ и можещ.
2. Връзка с Микроинвест дал Господ - като не отговарят в София - звъните на останалите 101 места.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети