Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Възстановяване на архив с версия 2.00.02

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Авг 13, 2017 15:06    Заглавие: Възстановяване на архив с версия 2.00.02 Отговорете с цитат

Здравейте,
моля за малко по-вече инфрмация относно алгоритъма на възстановяване на архиви и работата на програмата в този процес, защото в описанието за промените не вижам промяна за разлика от работата на програмата.

Възстановяването на архив е много по-бързо, което е чудеста новина за нас, които получаваме десетки архив месечно.

Забелязах, че програмата си прави архив на старата база в папка, от където съм отворил последния архив. Понеже си водя архивите по фирми и изведнъж забелязвам файлове, които не им е там мястото. След малко игра, архивирането се повтори при смяна на базата данни или конвертиране на база от стара версия. Не мога да преценя точно.

Друга особенност - често по неясни за мен причини програмата разархивира архив в нова база данни. Така ми се появяват две фирми с еднакви имена и често се чудя коя да отворя. Интересно е, че не стават по-вече от две, въпреки че всеки път ми изиза съобщение за разархивиране в нова база различна от текущата.

От време на време забелязвам, че дублираните бази сами си изчезват - остава само по една във списъка с фирмите.

Добре, че тези ефекти не стават в Делта или ТРЗ, че щеше да стане трагично. Тука информацията не ми е толкова важна, защото имам архиви, но въпреки всичко е добре да е ясна логиката на работата на програмата.

Приятна почивка или работа... Кой както е :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 14, 2017 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Опишете стъпка по стъпка какво правите, аз пробвах в различни папки и работи така, както очаквам.
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Ное 20, 2017 15:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук все още очакваме информация. При нас такова поведение няма.

PS: Разгледахте ли новата ни Web система www.Micro.bg? Интересна е, има и мобилна част под Android: Axis Cloud
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети