Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Допълнително възнаграждение за стаж по втори ТД

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
borissovaM

МнениеПуснато на: Чет Ное 30, 2017 12:16    Заглавие: Допълнително възнаграждение за стаж по втори ТД Отговорете с цитат

Здравейте, имам служител назаначен на 2-ри ТД на 3 часа. Въвела съм работното време по първия договор, който е при друг работодател - 6 часа. При изчисляване на заплатите не ми излиза сумата за доп. възнаграждение, което трябва да е върху 2 часа. Когато не е въведено работното време по основния договор, доп. възнаграждение излиза, но е изчислено върху възнаграждението за 3 часа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петя Лозанова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Ное 30, 2017 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Добавете променлива Осиг. доход от други правоотноешания при работодателя или Осиг. доход от правоотношния при други работодатели и сложете сума там. Така програмата ще изчислява сума за ТСПО.
Върнете се в началото
borissovaM

МнениеПуснато на: Чет Ное 30, 2017 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря! Получи се Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети