Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение за данните от квитанцията

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
makenzi

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Фев 16, 2018 05:39    Заглавие: Предложение за данните от квитанцията Отговорете с цитат

Здравейте, когато правя стокова за продажба на продуки, при сейф на документа след прозореца за маркиране дали е платена пълната сума или има аванс, изкача и квитанция, на която е упоменато това. Аз давам два документа на клиента. Единият е стоковата, а втория квитанцията за платен аванс.
Първият ми въпрос е:Ако не си пусна копие на квитанцията и за мен в момента на издаване на стоковата, от къде мога я извикам, за да я разпечатам, например след един ден?
Забележката ми към този начин на разделяне на два различни документа на общата сума и сумата, която клиента в момента е дал като аванс ми се струва доста неуместно. Повечето ми клиенти загубват вторият лист и постоянно ме питат какво им е доплащането.
Няма ли да е по удобно аванса / квитанцията/ и общата сума на поръчката да са изписани на един документ?
А при втори аванс, какво се случва? Аз не мога да разпечатам документ в случая стокова с показани всички плащания до момента. Ако ги има всички тези функции в Микроинвест Склад ПРО, а аз не съм могла да ги видя къде са , моля да ме насочите къде да прочета.

Благодаря,
Силвия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Фев 17, 2018 23:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук трябва да се проследи и нормативната база, осочено в частта издаване на фискален бон, където не може да се дели на 2 части.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети