Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при възстановяване на архив на фирма

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
m_teneva

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2018 09:16    Заглавие: Проблем при възстановяване на архив на фирма Отговорете с цитат

Здравейте, исках да коригирам начислени амортизации и реших че е по-лесно да възстановя вчерашен архив от Архи Про. Направих си за всеки случай отново архив на текущото състояние. В Архи Про избрах Възсановяване от файл и посочих архива, който искам да ми възстанови. След което ми излезе това съобщение

Първо отговорих с НЕ и операцията прекъсна. След това отговорих с ДА и започна възстановяване и базата ми изчезна. Рестартирах компютъра и сега виждам базата но не мога да я отворя. Излиза ми това съобщение

Моля за съвет какво мога да направя, т.к. днес е почивен ден и не мога да се свържа с техниците от поддръжката, а се сещате коя дата е и нещата са ми много спешни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2018 08:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Прекъснали сте процеса на възстановяване. За визуализация на базата данни в списъка с фирми използвайте бутон Опресняване (две стрелки в противоположни посоки), меню Други->Настройки->База данни. Ако тази функция няма положителен резултат е необходимо да се проследи състоянието на базата чрез SQL Server Management Studio. Свържете с нас на 02 955 55 15 за съдействие.
Върнете се в началото
m_teneva

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2018 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, възстанових базата от самата програма (Делта) меню Файл - Възстановяване на фирма. Там ми възстанови малко по стар архив, но се справих. Поздрави
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети