Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при лични картони

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nesam_ood

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 10:06    Заглавие: Проблем при лични картони Отговорете с цитат

описвам случаите
1. м.08 и м.09 2017 г- лице в болничен , за м. 08 изчисленията всичко е ок но м. 09 има 12 дни болнични продължение в един болничен почнал от м.08 2017 на които м.09 се изчисляват осигуровки и лицето се вижда че е работило! - връщам пари / все пак не съм обърнала внимание /
2, лице в отглеждане на дете до 2 г. възраст , в личния му картон въпреки че още 2016 е въведена датата от до правилно ,,,,,,на 31.01.2017 в картона и се изписва изтичане и без да проверя досиета на работника , което е моя грешка аз я освобождавам !!!!отстраних и направих корекции и сега чакам становището на НОИ !
3, тоз случай е същият както случай едно но става на въпрос м. 02 и м. 03 2018 г и се разминах със задължително предписание за корекция на обр. 1
Значи ли това , че не мога да имам доверие на подадените данни и правилно въведени от страна на служителите и въпреки това всеки месец трябва да се проверява всичко от до......
дори имаме случай в който редовен картон в разплащателната ведомост не излизат дните обезщетение или каквото и да е дни !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2018 16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Всичко описано от Вас като казус в поста не е функционалност на програмата.
Показаните резултати във ведомостта за заплати са в следствие на въведените данни в личните картони на работниците/служителите.
Данни могат да бъдат коригирани, чрез модул Корекция за минал период, без да се налага анулиране на заплати, което от своя страна е възможна причина за липсващите дни болничен в м.09.
Може да се свържете с мен на 02 955 55 15 за по-детайлна дискусия по казуса.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети