Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Дневник на болничните

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЛИДИЯ ВЕЛЕВА

МнениеПуснато на: Пет Юни 01, 2018 20:35    Заглавие: Дневник на болничните Отговорете с цитат

Здравейте,
въпросът ми е свързан с дневника на болничните. Може да не съм наясно с правилното извеждане на справката, но мисля, че дневника трябва да излиза подреден по пореден входящ номер и дата на представяне. Сега дори да са от една дата на входиране излизат разбъркано. Вместо да пишем по тетрадки, от тук ще можем да печатим за проверките от НОИ. Дано съм ясна в искането си Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Юни 04, 2018 09:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Въвели сте две отсъствия (болнични) с една и съща дата на представяне, като входящ номер на вторият болничен лист се посочили предходен номер от първият въведен. Да, няма логическа последователност във въвеждането по този начин на данните.
Използвайте възможността за експорт на справка в MS Excel, в която да преподредите записите преди печат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети