Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при възстановяване на архив в Делта Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MariaMarkova

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2018 10:47    Заглавие: Проблем при възстановяване на архив в Делта Про Отговорете с цитат

Здравейте, Имам проблем при опит да се възстанови архин направен на по стара версия на Делта Про на последната версия на програмата. При завършване на възстановяванет ми дава празна база. Какво би могло да се направи, за да се възстанови базата?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2018 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
За възстановяване на архив на база данни на работно място, на което към момента на възстановяването, базата не е била налична, не е необходимо създаване на нова база, в която да бъде "налята" информацията. Възстановяването на архива на базата данни ще я създаде автоматично.
Ако описаният от Вас казус не е резултат от описаното по-горе в поста се свържете с мен или друг консултант на Microinvest на 0700 44 700.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети