Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Неизтроване на отпуск или болничен

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
princess

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 11:50    Заглавие: Неизтроване на отпуск или болничен Отговорете с цитат

Здравейте, при въвеждане на болничен или отпуск, когато погрешка е избрано едното а е трябвало да бъде въведено другото и дам изход и изтриване въведените данни дава че се изтриват, но след това остават запаметени и се получава дублиране .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Опишете точно стъпките, които изпълнявате. Въвеждате, изтривате и натискате бутон Изход или последователността е различна от посочената?
Върнете се в началото
princess

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 12:07    Заглавие: Отговорете с цитат

При въвеждане на отпуск или болничен в секция отсъствия, ако се наложи да дам отказ автоматично излиза надпис да бъде ли изтрит въведения болничен ( отпуск) избирам да и въпреки това са запазва.
Върнете се в началото
Нина Иванова

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 15:49    Заглавие: Здравейте princess, Отговорете с цитат

Аз също имах такъв проблем и ми отне време докато разбера къде греша. Примерно, в меню за болничен сте, а се опитвате да въведете отпуск, избирате дни и натискате бутон нов, тогава установявате, че това е болничен и давате отказ, програмата ви пита желаете ли изтриване на болничен и вие потвърждавате и болничния сякаш изчезва, дните не са оцветени, но /тук става грешката/ трябва да натиснете запис в картона на лицето /долу , дясно/ за да се запише изтриването . Аз натисках отказ или направо въвеждах отпуска и се чудех откъде ми идват проблемите.
Върнете се в началото
princess

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 09:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети