Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем номера на фактури

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
GIGELOV

МнениеПуснато на: Пет Апр 12, 2019 14:53    Заглавие: Проблем номера на фактури Отговорете с цитат

Привет!
Работя с версия 1.01.061! Днес забелязах, че имам проблем с номерирането на фактурите. Когато правя контировка и въвеждам фактура, която аз съм издал, програмата записва автоматичен последователен номер, който е различен от номера, който аз въвеждам. Въпросната фирма има два обекта и съответно две различни номерации на фактурите и така меко казано се получава разминаване. Защо автоматично бе заложено автоматичното номериране на фактурите и сега аз ръчно трябва да го изключвам и коригирам за всяка фирма?
Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 15, 2019 08:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
В меню Други->Настройки->Номерация на документи изключете включената автоматична номерация за тип документ Фактура, ДИ, КИ. По подразбиране настройката е изключена. Във Вашата база данни е активирана от потребител.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети