Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

импорт в склад

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Апр 22, 2004 22:46    Заглавие: импорт в склад Отговорете с цитат

Като клиенти, ние все гледаме да си облекчим работата и във връзка с това имам следното предложение.
Може ли в модула за импорт да се добави функция за импорт на доставки в склад.
Имаме фирми, най често за търговия с храни, които имат десетки фактури от един доставчик. Договорил съм се с доставчика, че може да ми дава всеки месец експортиран файл от неговата програма с продажбите на моя клиент.Остава аз да мога да го вкарам в продукта?
Това ще е нещо като преход към формат на електронни фактури, за които се говори от известно време, но докато се вземе решение по въпроса нека не спираме да се развиваме.

поздрави
Моис
Русе
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Апр 23, 2004 09:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер, дайте формата на фактурите и част от попълнените данни, за да го анализираме. Програмата ще е Microinvest Импортни филтри.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Апр 23, 2004 18:19    Заглавие: импорт в склад Отговорете с цитат

съгласен съм,
трябват ми няколко дни да систематизирам задачата така, че да се реализира програмно.
Ще ви пиша в началото на седмицата.
Поздрави
Моис
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети