Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

БЛАГОДАРЯ!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> СУПТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Севдалена Станева
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 05:23    Заглавие: БЛАГОДАРЯ! Отговорете с цитат

Добро утро!

Здравейте, вчера инсталирах СУПТО. Доста четох преди това и много бях обезпокоена дали ще се справя с инсталацията. Средно ниво на компютърна грамотност. 10 г ползвам вашите продукти и винаги сама се справям. Та искам да благодаря на екипа на Микроинвест. Инсталацията и настройката стават за не повече от 30 мин. / поне при мен/ Помислили сте за всичко. Безумната наредба не коментирам. Но в това напрегнато време благодаря на Вас, че стискате зъби и ни изтърпявате.
Благодаря за отношението на г-жа Ширкова!
Бъдете здрави!
Благодаря!
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 08:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодарим Ви!

Вие сте една от малкото, която оценява нашите усилия. Затова лично ние, Елена Ширкова и Виктор Павлов, като управители на Microinvest ще ви направим индивидуален подарък. Напишете ми на ЛС ваши контакти за да можем да ви изпратим нещо.
Любомир Христов
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 15:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно подкрепям колежката. От няколко месеца изучавам вашите продукти, посещавал съм ви и съм ви писал. И всеки път съм оставал с огромно удовлетворение и възхищение от това колко си обичате работата и желанието да помогнете и решите проблемите на всеки ваш клиент. Независимо от неговото ниво на компетентност. Благодаря ви от сърце. Дерзайте все така. Бог вижда всичко и ще ви благослови
Не искам подарък
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

A аз цял ден звъня и никой не вдига....
Върнете се в началото
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

В рамките на 5 минути полъчаваме средно по 69 обаждания на всеки телефон. Заповядайте в някой от офисите и ще имате моментален отговор на въпросите Ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да заявя инсталиране на MySQL база, не смятам, че е нормално да дойда до офиса, за да го кажа само...
Върнете се в началото
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
при този наплив, това ще Ви е най-добър вариант за решение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Севдалена Станева
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 28, 2020 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви, няма нужда от подаръци. Бъдете такива каквито сте има много хора които ви ценят. Просто не сме научени да благодарим... Ако сме по толерантни едни към други живота ни ще бъде и по усмихнат и по - добър. А на лично съобщение ще ви споделя един проблем.
Върнете се в началото
Севдалена Станева
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 28, 2020 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви, няма нужда от подаръци. Бъдете такива каквито сте има много хора които ви ценят. Просто не сме научени да благодарим... Ако сме по толерантни едни към други живота ни ще бъде и по усмихнат и по - добър. А на лично съобщение ще ви споделя един проблем.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> СУПТО All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети