Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Възможно ли е да се прави пълна ревизия по групи?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Росен Вучков

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 11:30    Заглавие: Възможно ли е да се прави пълна ревизия по групи? Отговорете с цитат

Здравейте, въпросът ми е дали в един обект е възможно да направя пълна ревизия, но само на една група от стоки?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Отваряте Ревизия, при избор на стоки маркирате всички от една група и им правите ревизия. Изтривате тези, които нямат промени.
Росен Вучков

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 13:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможно ли е да ми го демонстрирате, защото не ми стана ясно точно как става? Имам група "дрехи" с подгрупи "дамски" и "мъжки" на които подгрупи има други подгрупи "дънки", "клинове" и други. Може да не съм направил правилно структурата на базата. Желанието ми е да направя ревизия на главната група "дрехи"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Емил Кметски
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Авг 23, 2012 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Влизате в операция Ревизия.
Когато сте на реда със стоките,избирате първата подгрупа след това кликвате един път на най-горния ред, след което се премествате най-долу от скролера в страни когато сте най -долу задържате шифт и кликвате на последния ред (последната) стока след това натискате бутона Ок.
Повтаряте процедурата за всяка подгрупа.

Свържете се с нас на посочените телефони:
Microinvest Офис - Бургас
тел.: (056) 824 173
Върнете се в началото
Свилен Желев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Авг 24, 2012 09:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Можете да направите следното. От "Справки -> Стоки -> Количества на стоки", пускате справка за желаните обект и група. В резултата ще са включени и всички подгрупи. Маркирате всички редове, от контролния панел на справката избирате операция "Ревизия" и натискате "Създаване на операция". Остава Ви да въведете преброените количества.
Върнете се в началото
Росен Вучков

МнениеПуснато на: Съб Авг 25, 2012 09:16    Заглавие: Отговорете с цитат

БЛАГОДАРЯ МНОГО на господин Свилен Желев вариантът които ми предложи напълно ме удовлетворява!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети