Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

какво бих си поискал - (bad user)

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Мар 03, 2006 19:52    Заглавие: какво бих си поискал - (bad user) Отговорете с цитат

Знам че желанията на клиентите нямат край и не могат да се удоволетворят но аз да си кажа.Като по глупав въпреки всички критики към продуктите, продължавам да си работя с тях и даже си ми харесват.Това което предлагам не са неща от първостепенна важност, но биха облекчили работата с продуктите.

1. Към всички справки в склад да има възможност да се задава период - месец и календарна година на принципите заложени в делта.
От години всички справки, които ми се налага да правя се отнасят или за календарна година или за определени месеци и тримесечия.В момента задаването на период с календара отнема доста време.
2.Много ми харесва да използвам функционалните клавиши в програмите.За съжаление любимата ми оборотна ведомост - с групиране няма такава комбинация.Има доста, които например не ми трябват.Предлагам да се запазят примерно 10 клавишни комбинации, които потребителя да може да настрои към необходимите му операции.
3.Може би най нахалното ми предложение е настройките на делта и склад по отношение на ДДС,фактури,печат,закръгления да са запомнени в базата данни т.е. да не се налага да настройваме продукта при смяна на базата
Благодаря за търпението на тези, които прочетоха целия текст.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Мар 04, 2006 09:24    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Ще го направим към средата на Април, малко време иска.
2. В старото ядро такава възможност липсва. Ще добавим кратък клавиш за посочената Оборотна ведомост. Такива клавиши могат да се дефинират в Microinvest Склад Pro.
3. Това е направено в Microinvest Склад Pro. Архитектурата на Microinvest Склад не предвижда зареждане на настройки при отваряне на база от данни. Ако се направи такава възможност ще е необходимо при отваряне на база от данни винаги програмата да се рестартира, за да се активират новите настройки. А това ще е много досадно...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети