Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Излишен код за актуализация

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
theheretic1984

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2014 16:15    Заглавие: Излишен код за актуализация Отговорете с цитат

Здравейте,

имам следния казус:

Преди седмица имахме клиент, за който взехме код за актуализация на Делта Про. Клиента така и не дойде да му дам кода, но не си и плати. В крайна сметка сега имам код за актуализация за този клиент, който може и да не се появи вече, а може вече дори да си е направил актуализация при друг дистрибутор.

Какво да правя сега с този код. Дали може да се откажа от него. Нямаме никаква връзка с клиента. Кода е такъв, че не е обвързан с диктуване на друго номерче по телефона.

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Недялко Неделчев

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2014 21:17    Заглавие: Re: Излишен код за актуализация Отговорете с цитат

theheretic1984 написа:
Здравейте,

имам следния казус:

Преди седмица имахме клиент, за който взехме код за актуализация на Делта Про. Клиента така и не дойде да му дам кода, но не си и плати. В крайна сметка сега имам код за актуализация за този клиент, който може и да не се появи вече, а може вече дори да си е направил актуализация при друг дистрибутор.

Какво да правя сега с този код. Дали може да се откажа от него. Нямаме никаква връзка с клиента. Кода е такъв, че не е обвързан с диктуване на друго номерче по телефона.

Поздрави!

Shocked Rolling Eyes Laughing
E-mail: ncomvt@gmail.com
http://softwaretestingfundamentals.com
Върнете се в началото
theheretic1984

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2014 07:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Embarassed
Върнете се в началото
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2014 08:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Най-добре се свържете с колегите на 955 55 15 за да ви помогнат за решаването на въпроса. Звъннете след 9:30.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
theheretic1984

МнениеПуснато на: Сря Фев 19, 2014 09:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Звъннах, казаха ми че няма проблем. Просто другия път, като правя актуализация на Делта Про на друг клиент да се обадя и ще прехвърлим взетия код на текущия клиент.

Благодаря!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети