Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при въвеждане на ед. цена със знак минус

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Iskra Panayotova

Местожителство: Haskovo

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 16:01    Заглавие: Проблем при въвеждане на ед. цена със знак минус Отговорете с цитат

Здравейте,
От няколко години ползвам InvoicePro за издаване на фактури безпроблемно и съм много доволна! Използвам онлайн версията и влизам с потребителско име и парола, не съм инсталирала програмата на локален компютър, тъй като ми се налага да я ползвам от различни места и от различни компютри и така мога отвсякъде да влизам и издавам фактури. Но след като направихте последните изменения се появи следния проблем:
когато издавам фактура - описвам например 100 бр. х 2.50 евро ; 20 бр. х 3 евро и т.н. и излиза съответно общата сума, която е за плащане. Но накрая на последен ред трябва да добавя че имам получено авансово плащане, чиято стойност трябва да се намали от сумата за плащане, но за целта трябва да чукна сумата със знак минус отпред, в противен случай програмата вместо да намали тази сума я прибавя към това, което е за плащане. Преди безпроблемно си въвеждах със знак минус и се намаляше, но сега вече не става.
Нашата фирма работи винаги с авансови плащания и ако вече няма да може да се въвеждат суми ед.цена с минус, за да се намаля, то тогава ще бъде вече невъзможно да ползвам програмата, за което наистина много ще съжалявам.
Поздрави и хубав ден ви желая на целия екип!
Венцислав Симеонов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 17:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Отрицателна цена вече е забранена. За целта може да напишете в колоната за количество -1 и положителна цена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети