Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Анулиране на документ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cherani1

МнениеПуснато на: Чет Авг 01, 2019 14:19    Заглавие: Анулиране на документ Отговорете с цитат

Здравейте,

Имам проблем с Invoice Pro. Без да искам пуснах фактура, а трябва да е кредитно известие. Опитах да я редактирам, като сменя типа документ, но ми го счита, като създаване на нов документ. Пробвах също да анулирам фактурата, но пак запазва документа и не мога да пусна кредитно известие. Как може да се реши този проблем?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Авг 02, 2019 07:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
редактирайте фактурата като я използвате за издаване на следваща фактура. Създайте КИ със следващ номер като попълните поле "Към документ No." с номер на принадлежащата фактура.
Върнете се в началото
cherani1

МнениеПуснато на: Пет Авг 02, 2019 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Кредитното известие е създадено отдавна с този номер, просто не беше вкарано в програмата. Сега когато си набирам издадените документи в програмата, за които съм предвидил номерата, стана грешката. Има ли някакъв начин да си махна тази фактура и да си пусна кредитното, както трябва да е?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети