Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Биткойн !
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
slavib

МнениеПуснато на: Чет Юли 31, 2014 13:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами наистина няма смисъл. Биткойните са едно обещание без дори да се каже как ще се постигне. Горе долу като нашите политици.
alximika написа:
Иначе: печатане на пари = инфлация

Ами да де човечеството създава продукт и той трябва да бъде заплатен
за това трябват нови пари Smile - това трудно се разбира.
инфлация не е лоша дума.
Според мен Вие сам казахте пуснал съм темата за да може обектите с Биткойни да станат повече.
Може всъщност точно това е целта на темата - да убедите Микроинвест да коригират програмата за да може да има повече обекти с Биткойни.
Според мен лично на вас тази функция не Ви е жизнено необходима както и на много други.
Посочен Ви е начинът - доплатете си за да бъде коригиран Склад Pro и си ползвайте новата възможност.
Вие се опитвате в момента да убедите Микроинвест да го направи без пари като казвате че това било супер важно, а в същото време се вижда че в София има само два магазина които приемат Биткойни. Това означава че ако тази полезност се реализира към настоящият момент ще свърши работа само на няколко човека.
Според мен Микроинвест имат много по важни неща за правене които ще привлекат много повече клиенти.
Спирам спора защото смятам че е безсмислен.
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Недялко Неделчев

МнениеПуснато на: Пон Авг 18, 2014 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

alximika написа:
Да , забавянето и чакането на потвърждение като цяло е проблем но все ще му се намери решение. Вашия метод, казах по горе ,ще го пробвам до няколко дни и ще кажа резултата.

slavib има и оптимисти ,има и песимисти... аз съм от оптимистите ти от песимистите... какво да му дъвчем повече ?
Иначе: печатане на пари = инфлация

http://www.investor.bg/novini/130/a/bitkoinyt-poevtinia-s-nad-17-za-sedmica,178330/
http://softwaretestingfundamentals.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RokliOnline

МнениеПуснато на: Съб Апр 04, 2015 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Балона очаквано се спука Smile Честито на печелившите !!!
jujanik

МнениеПуснато на: Сря Окт 21, 2015 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Кога точно се спука, че аз нещо не съм в час?? Имам приятели които още изкарват пари от това!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Ное 01, 2015 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятно е така, но е важно Вие каква изгода получихте? Защото да гледаме какво правят другите не е правилно, важно е ние да оценим нашите възможности...
slavib

МнениеПуснато на: Нед Дек 20, 2015 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

10x
Виктор Павлов написа:
Вероятно е така, но е важно Вие каква изгода получихте? Защото да гледаме какво правят другите не е правилно, важно е ние да оценим нашите възможности...

0878443585
.
Върнете се в началото
alximika

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2017 15:01    Заглавие: Отговорете с цитат

гн.Павлов !

Узряхте ли вече за въвеждане на разплащания с Биткойн ?

Мисля ,че чаках достатъчно време...

От другата седмица възнамерявам да сложа един плакат с QR код на портфейла си и да започна да приемам плащания... а на всеки клиент ,който ме пита защо ползвам подобна първобитна технология за разплащания с най-авангардната в света технология ще обяснявам ,че гн. Виктор Павлов все още не е узрял за да направи подобен модул в търговският софтуер, който ползвам и нямам намерение на сменям!

Предполагам ще ме запитате защо толкова държа на това!
Смятам ,че само от времевият лаг между плащанията към мен и тегленето от мен ще изкарвам % печалба! Отделно имам вече търговци на едро които са готови да приемат Биткойн! Отделно за мен е по изгодно да си продавам стоката в Биткойн вместо да си купувам Биткойн с цел инвестиция... и тн.

Очаквам да коментирате този ми пост!
Мога да Ви помогна с предписанието за модула!

С уважение
Л.Станков
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2017 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

От 2015 година, до 2017 година това е единственото запитване за Bitcoin. Лично на мен ми се струва, че няма особен интерес от страна на клиентите. Имаме руски форум, там също няма нито едно запитване.

Как ще обясните това?
alximika

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2017 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Обяснението ми е ,че огромна част от вашите клиенти знаят и дори най вероятно инвестират в Биткойн! Но понеже не познават технологията и понеже самите техни клиенти все още не са проявили сериозен интерес, системата си функционира по старо му! Но забележете ,че в Интернет нещата изглеждат по съвсем различен начин! Плюс това вярвам ,че ще получите доста поздравления от клиентите си ако им направите модул за подобни разплащания... ,че и нови клиенти ще привлечете!

Може би е най-добре да направите едно сериозно допитване... вярвам че ще останете доста изненадан от резултата!

Майкрософт приема Биткойн...
Япония прие Биткойн за официална валута...
Швейцария приема данъци в Биткойн...
В БГ вече има счетоводни къщи който водят счетоводство в Биткойн...
и тн.

Дайте шанс на по-иновативните ваши клиенти да вървят в крак с времето... и да печелят нови клиенти...
Върнете се в началото
slavib

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2017 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Да наистина откупа за крипто вирусите се плаща само в Биткойни
Наистина много популярна валута. Smile
0878443585
.
Върнете се в началото
alximika

МнениеПуснато на: Съб Апр 22, 2017 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъшност добре е преди да повръщате в темата да се запознаете поне малко с нея! Откуп може да се плати в почти всяка една от 700те криптовалути на пазара!
https://coinmarketcap.com/
Капитализацията на пазара скичи от 20 на 30 милиарда само за месец и малко! Това е бъдещето...
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Апр 23, 2017 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Предлагам да направим най-реалното решение:
1. Оценяваме обема на измененията в продукта;
2. Планираме времеви срок за изпълнение на тези изменения;
3. Поставяме стойност на работата (заплати + печалба за фирмата) по този проект;
4. Заинтересуваните клиенти събират необходимата сума, ако много клиенти са заинтересувани, няма да има проблем с финансиране;
5. Плащате ни и ние изпълняваме проекта в указания срок от т.2

Мисля, че това е много разумно?
slavib

МнениеПуснато на: Нед Апр 23, 2017 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

alximika написа:
Всъшност добре е преди да повръщате в темата да се запознаете поне малко с нея! Откуп може да се плати в почти всяка една от 700те криптовалути на пазара!
https://coinmarketcap.com/
Капитализацията на пазара скичи от 20 на 30 милиарда само за месец и малко! Това е бъдещето...

Сега ако може да кажете и какво представлява сложният израз капитализация на пазара наистина ще бъдем изключително просветени.

Да наистина някой ден всички валути ще бъдат електронни - не че сега не са - но този ден още не е дошъл.
0878443585
.
Върнете се в началото
alximika

МнениеПуснато на: Пон Апр 24, 2017 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Предлагам да направим най-реалното решение:
1. Оценяваме обема на измененията в продукта;
2. Планираме времеви срок за изпълнение на тези изменения;
3. Поставяме стойност на работата (заплати + печалба за фирмата) по този проект;
4. Заинтересуваните клиенти събират необходимата сума, ако много клиенти са заинтересувани, няма да има проблем с финансиране;
5. Плащате ни и ние изпълняваме проекта в указания срок от т.2

Мисля, че това е много разумно?

Обективно и разумно!
Но нека го направим още по интересно!
След като дадете цена аз ще пусна инициатива за събирането на тези пари в https://bithope.org/
Предполагам няма да имате нищо против да ви бъде платено в Биткойн?

С уважение
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 24, 2017 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Направете точно задание на това, какво искате от програмата. Очакваме Техническо задание с примери. Изпратете на victor@microinvest.net

Нямаме против плащането да стане в Bitcoin, ще посочим еврова сметка в Уникредит Булбанк.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети