Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

създаване на нова база

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vatalima54

МнениеПуснато на: Пон Мар 16, 2015 13:23    Заглавие: създаване на нова база Отговорете с цитат

Здравейте,
Преди изветно време бях поставила проблема в Микроинвест общност, че по време на контиране в Делта Про започва да се създава нова база с име - номера на фактурата. Беше ми отговорено, че вероятно е от клавишна комбинация ctrl/n. От тогава до сега твърдя, че не съм натискала тази комбинация и по този начин се създадоха 8 такива бази. Моля Ви ако имате друго обяснение на проблема?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
julian2005

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 16, 2015 13:56    Заглавие: Re: създаване на нова база Отговорете с цитат

vatalima54 написа:
Здравейте,
Преди изветно време бях поставила проблема в Микроинвест общност, че по време на контиране в Делта Про започва да се създава нова база с име - номера на фактурата. Беше ми отговорено, че вероятно е от клавишна комбинация ctrl/n. От тогава до сега твърдя, че не съм натискала тази комбинация и по този начин се създадоха 8 такива бази. Моля Ви ако имате друго обяснение на проблема?

А да не би да ползвате serverna versia,и когато загуби връзка със сървъра ,при стартиране на програмата Ви пита да създаде ли нова база и Вие да кликвате върху ОК,по този начин програмата създава служебна база.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vatalima54

МнениеПуснато на: Пон Мар 16, 2015 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента, в който въвеждах номер на сметка в прозорец контиране, излезе малък прозорец с надпис "създаване на база" и име на базата номера на фактурата, който съм въвела в прозореца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Вто Мар 17, 2015 09:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Със сигурност сте избрали клавишната комбинация за създаване на нова фирма.

Ако желаете да изтриете излишните бази, инсталирайте Архиватор Про, в него е градена функционалност за изтриване на фирми.
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 17, 2015 13:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Само да допълня колежката версията трябва да е 4,00,01. В по-старите версии тази функционалност не се предлага.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Мар 20, 2015 06:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария Рашева написа:
Със сигурност сте избрали клавишната комбинация за създаване на нова фирма.

Не зная дали Вие сте ми написали отделен email, но при подобен случай се установи със 100% сигурност, че клиентката случайно натиска Ctrl-N и създава нова база.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети