Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Покупка на лиценз

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
didix

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2016 07:16    Заглавие: Покупка на лиценз Отговорете с цитат

Здравейте,
Имам следния проблем - не мога да си закупя backoffice лиценз за WO Plus! Свързвах се с двама!!! местни представители на Microinvest (от Кюстендил съм). Не бяха и чували за софтуера, обещаваха ми да проверят нещата, след което ми казваха, че няма как да ми продадат този лиценз. И това на фона на два неуспешни опита за закупуване директно от вас по време на промо кампании, в чиито мейли гръмко се обявяваше намаление за ВСИЧКИ Микроинвест продукти. Последният ми провален опит беше в началото на тази седмица, когато се обадих директно в офиса. След няколко прехвърляния през хора, които не знаеха нищо по въпроса, най-накрая един господин ме попита с откровено учудване "А защо искате да си купите лиценз?!?!". Когато му отговорих, че срещам лимитации във функции на софтуера, които ми трябват, отговорът беше "А кой ви каза за тези лимитации? Няма такова нещо, всичко в програмата е безплатно" ... Самата програма, приятелю, самата програма Smile)) Обещание за обратно обаждане днес, най-късно утре сутрин. Една седмица мина от тогава, още чакам обаждането.
Вече 5 години работим с WO+ и сме доволни, бизнесът расте, с него и нашите потребности. Минаването на друг софт е крайно нежелателно по ред причини. Инсталирал съм софтуера при вече не знам колко клиента, всичко е наред.
Та, как, по дяволите, се закупуват лицензи за WO?!?

Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aptucta

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2016 09:22    Заглавие: И аз искам да знам Отговорете с цитат

И аз ще инсталирам тази юрограма в магазина и се чудех колко струва платения модул, защото искам да работя с тъч скрийн а там има ограничение в продажбите до 100 броя.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2016 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

0888 344 304
aptucta

МнениеПуснато на: Чет Авг 18, 2016 14:59    Заглавие: Как се копува лиценз Отговорете с цитат

Защо е толкова голяма тайна лицензирането на този софтуер, така че никъде няма информация колко струват допълнителните модули? Може ли да се обясни в тази тема какво трябва да се направи за да станат възможни допълнителните фунции като изпращане към счетоводна програма, работа с тъч скриин и другите функции които са ограничени? Ще съм много благодарен ако някой обясни как става това. Благодаря.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2016 07:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цялата информация е публична и е тук: http://www.vladster.net

Plus функциалността е разработка на тази компания и плащането е към нея.
aptucta

МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2016 10:09    Заглавие: Как става? Отговорете с цитат

Може ли да обясните как става преминаването от безплатната версия към платената? На Vladster, няма никъде информация за warehousepro. Изглежда че трябва да се инсталира нов продукт incoPos. Това нов продукт ли е или е същото като warehousepro? Виждам че се предлага абонамент за 20лв на месец който включва допълнителните функции. Ако имам инсталиран warehouseopen как се добавя този абонамент към вече инсталираната програма? Благодаря.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети