Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Експорт на данни към Делта Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MihailKotsev

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2016 15:52    Заглавие: Експорт на данни към Делта Про Отговорете с цитат

Здравейте.

В момента бизнесът ми използва InvoicePro но реших да превключа към WarehouseOpen. След известно търсене на опцията за експорт към Делта Про, установих, че тя е налична само в "Plus" версята на програмата, чието съществуване не се споменава в повечето от документацията.

Както и да е, изтеглих и инсталирах тази версия и получих съобщение, че експортът на данни за Делта Про е достъпен само с платен лиценз след първите сто продажби. След това, опит да продължа с експорта (макар че бях въвел в програмата само две продажби, като тест) върна само съобщение "Внимание! Възникна грешка при експорт." При това няма output в терминала.

Никъде в документацията не виждам да се споменава цената на платения лиценз. Каква е тя всъщност и с кого мога да се свържа за да го закупя? Защо получавам това съобщение за грешка без да съм надминал сто продажби в настоящата база и мога ли да съм сигурен, че проблемът няма да продължи след закупуване на лиценза? Ако закупя платения лиценз ще имам ли на разположение по-директен канал за техническа поддръжка (е-mail или телефон)?

Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2016 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цената можете да видите тук: http://www.vladster.net
MihailKotsev

МнениеПуснато на: Вто Авг 09, 2016 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново.

Каква е връзката на тази компания (Vladster) с Microinvest и Warehouse Open?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Авг 10, 2016 07:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние правим основния продукт.
Те правят разширенията и специализираните модули.

100% съвместима база от данни.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Open за Linux All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети