Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Архивиране и възстановяване на архив

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ВУМ

МнениеПуснато на: Вто Яну 17, 2017 07:03    Заглавие: Архивиране и възстановяване на архив Отговорете с цитат

Здравейте, На 16.12.2016 г. специалист от офис Варна извърши дистанционно услуга поискана от мен касаеща Делта Про. Услугата беше следната: една база без операции в нея, а само с допълнителни формули в Баланс ОПР, ПП и СК беше изкопирана 10 пъти като на новите бази бяха сложени имена от 1 до 10 в Sql сървъра. Идеята беше тези допълнителни формули да не ги пиша във всяка база отделно. Вашият колега ми каза, че след като сложа имена на тези бази ще трябва да се направи допълнителна настройка в Sql сървъра. Лошото е, че не го попитах тогава как се казва и сега не мога да се свържа с него.
В момента като направя архив с Архи Про и се опитам да го възстановя в последствие отново с Архи Про ми дава следното съобщение за грешка:
Възникна грешка при възстановяването
System.Data.SqlClient.SqlError: Logical file "5" is not part of database "5". Use RESTORE FILELISTONLY to list the logical file names.
И в последствие в Делта Про не ме допуска да вляза в тази база. Чрез Архи Про от инструменти избирам Поправка и след това мога да вляза в базата.
Ако направя архив от Делта Про и го възстановя в последствие отново чрез Делта този проблем не съществува.
Може ли някой, който е наясно да ми съдейства чрез дистанционен сервиз.
Моите координати са следните:
тел: 058 655621; GSM: 0885 398 600; email: aleksandar.kolev@vumk.eu
Поздрави!
Александър Колев
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Боян Нейков
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Яну 17, 2017 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
До края на работният ден, колегата ще се свърже с Вас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети