Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

след преинсталация на windows

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivona81

МнениеПуснато на: Съб Май 13, 2017 19:15    Заглавие: след преинсталация на windows Отговорете с цитат

здравейте наложи се да се преинсталира windowsa на компютъра пре това направих архив на делта про и на трз и на версийте с който работя сега като ги инсталирам ми дава че не може да бъде осъществена връзка с база данни какво трябва да се направи отначало ли трябва от сайта да се изтеглят програмите аз съм с USB ключ.Също така като влезна в програмата ми дава че има връзка с компютъра но не и до SQL сървъра и всички икони са неактивни това какво означава
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavib

МнениеПуснато на: Съб Май 13, 2017 19:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Госпожо Ивона - отговорено Ви е в друга тема.
Защо пускате отново същата темата във форума.
Смятате ли че ако пуснете темата 10 пъти след като сте получили предложение за помощ в 18 часа в събота и не сте звъннали на телефона ми новата тема пусната в 19 часа ще Ви помогне да решите проблема.
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети