Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Експорт на данни и различия

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Юли 14, 2017 12:16    Заглавие: Експорт на данни и различия Отговорете с цитат

Това, което описвам не е фатално за работа с програмите, но определено ме бави :)

Делта ПРО - при генериране на ДДС дневниците, подредбата на данните при експорта в ексел и текстовите файлове изпращани към НАП се различават. !? . Не съм провелявал всично, но за VIES декларацията съм сигурен. Имам съобщение от НАП за проблем във VIES на някой си ред. Преглеждайки експортираните данни, проблема се оказва на друг ред от декларацията. Преглеждайки двата файла - установих че подредбата е различна.

ИНВОЙС ПРО - при експорт на данни към Ексел, файла е пълен с празни редове и merge клетки, което от своя страна пречи на последваща обработка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети