Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРОБЛЕМ С ФОРМИРАНЕ И ПЕЧАТ НА ГЛАВНА КНИГА-ТИП СТАНДАРТНА

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nina Kirilova

Местожителство: ЯМБОЛ

МнениеПуснато на: Сря Юли 19, 2017 15:55    Заглавие: ПРОБЛЕМ С ФОРМИРАНЕ И ПЕЧАТ НА ГЛАВНА КНИГА-ТИП СТАНДАРТНА Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ, ОПИТАХ СЕ ДА ИЗВАДЯ ГЛАВНА КНИГА- ТИП СТАНДАРТНА- СИНТЕТИЧНА И НА ПЪРВО АНАЛИТИЧНО НИВО. НО ОСТАНАХ ИЗНЕНАДАНА, КОГАТО МИ СЕ ФОРМИРА САМО ПЪРВАТА СТРАНИЦА НА ГЛАВНАТА КНИГА - ТИП СТАНДАРТНА. ДРУГИТЕ СТРАНИЦИ ПРОСТО ГИ НЯМА - ТОВА Е ПРИ СИНТЕТИЧНА И АНАЛИТИЧНА СТАНДАРТНА ГЛАВНА КНИГА.
А ОЩЕ ПО-ГОЛЯМА МИ БЕШЕ ИЗНЕНАДАТА, КОГАТО РЕШИХ ДА РАЗПЕЧАТАМ ДОРИ ТОЗИ ЕДИН ЛИСТ - ТОГАВА СЕ ПОЯВИ ПРОЗОРЕЦ ЗА ГРЕШКА -

"Възникна проблем при принтиране на документа!Моля проверете дали има инсталиран принетр и дали са инсталирани най-новите драйвери.
Също така ако използвате виртуален принтер проверете дали файла, върху който се опитвате да запишетедокумента не се използва от друга програма."

НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ - ХЕМ МИ СЕ ПОКАЗВА НА ЕКРАН САМО ЕДИН ЛИСТ ОТ ГЛАВНАТА КНИГА /ДРУГИТЕ ГИ НЯМА/, А И НЕ ИСКА ДА ПЕЧАТА НИЩО ОТ ТОВА.
ИНАЧЕ ВСИЧКО ДРУГО В ПРОГРАМАТА СЕ ПЕЧАТА БЕЗ ПРОБЛЕМ - САМО ТОВА - НЕ.
ПРИ ФОРМИРАНЕ НА ГЛАВНА КНИГА СЪС САЛДА - ТАМ НЯМА ПРОБЛЕМ С ФОРМИРАНЕТО И ПЕЧАТА - ВСИЧКО СИ Е НАРЕД. ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ЕКИПА ЗА ТОВА.
МАЛКО ПО-ОБЕМИСТА Е И ПОНЯКОГА НИ Е НУЖНА И СТАНДАРТНАТА ГЛАВНА КНИГА.
РАБОТЯ С ПОСЛЕДНАТА ВЕРСИЯ НА ДЕЛТА ПРО И ДОСЕГА НЯМАМ ПРОПУСНАТА АКТУАЛИЗАЦИЯ.
МОЛЯ АКО НЯКОЙ ИМА ТАКЪВ ПРОБЛЕМ- ДА СПОДЕЛИ. И АКО Е НАМЕРИЛ НЯКАКВО РЕШЕНИЕ - ДА ПИШЕ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петя Лозанова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юли 19, 2017 16:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
На сайта ни от днес е качен фикс на версия 1.01.057, в кояте е отстранен проблем с печат и експорт на справка Главна книга.
Актуализацията е безплатна за всички клиенти, които използват версия 1.01.057 от 29.06.2017 г.
Припомням Ви, че за да се инсталира успешно версията, е необходимо съществуващата инсталация на вер. 1.01.057 да бъде предварително деинсталирана от Control Panel на Windows.

Писането с главни букви не е препоръчително. Smile
Върнете се в началото
Nina Kirilova

Местожителство: ЯМБОЛ

МнениеПуснато на: Чет Юли 20, 2017 14:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, изтеглих новата версия на Делта про от 19.07.2017. Сега всичко си дойде на мястото.
Благодяря на екипа ви за бързата реакция.
И се извинявам за главните букви в предното съобщение.
Върнете се в началото
bboiuv

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2018 23:15    Заглавие: фикс на версия 1.01.057 Отговорете с цитат

Здравейте,
Използвам версия 1.01.057 от 29.06.2017 г. и имам същия проблем с генериране на Главна книга.
Откъде мога да изтегля фикса, защото линка по-назад в темата не работи вече?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 06:41    Заглавие: Отговорете с цитат

От сайта ни можете да изтеглите само последната версия на програмата, за която ще ви е нужен код за актуализация, защото е по-нова от вашата. Код за актуализация може да бъде закупен от всички представители, както и от официалните офиси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bboiuv

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 07:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
От сайта ни можете да изтеглите само последната версия на програмата, за която ще ви е нужен код за актуализация, защото е по-нова от вашата. Код за актуализация може да бъде закупен от всички представители, както и от официалните офиси.

Не мога да разбера защо след като проблема е при Вас, ме задължавате да си платя за актуализация, която не искам. Не го намирам за коректно това отношение.
Би ми било интересно да чуя и мнението на г-н Виктор Павлов в този случай.
Върнете се в началото
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

bboiuv написа:
Добрин Митев написа:

Не мога да разбера защо след като проблема е при Вас, ме задължавате да си платя за актуализация, която не искам. Не го намирам за коректно това отношение.
Би ми било интересно да чуя и мнението на г-н Виктор Павлов в този случай.

Защото такава е политиката на Микроинвес. А освен това е имало безплатен фикс за всички ползващи цитираната от вас версия.

M: 0882418526
W: https://www.danistudio.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bboiuv

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 15:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Петков,
Когато аз съм платил такса за ъпдейт на Микроинвест и този ъпдейт има проблем, не намирам причина да се държите по този начин.
Зададох въпрос какво мисли по въпроса г- н Виктор Павлов, незнам защо ми отговаряте вие.
И съм далеч от мисълта да се заяждам с вас. Преди всичко смятам, че във форума клиенти споделят за проблеми и в резултат на това продукта се развива.
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

bboiuv написа:
Г-н Петков,
Когато аз съм платил такса за ъпдейт на Микроинвест и този ъпдейт има проблем, не намирам причина да се държите по този начин.
Зададох въпрос какво мисли по въпроса г- н Виктор Павлов, незнам защо ми отговаряте вие.
И съм далеч от мисълта да се заяждам с вас. Преди всичко смятам, че във форума клиенти споделят за проблеми и в резултат на това продукта се развива.

Прочетете статията "Винаги последна версия!". В нея ще намерите отговор на въпросите си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2018 23:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
bboiuv написа:
Г-н Петков,

Прочетете статията "Винаги последна версия!". В нея ще намерите отговор на въпросите си.

Защо ще ви каже същото:
1. Политиката е да се държи само последна версия на сайта.
2. За вашата версия е имало фикс версия, която е била налична и безплатна.
Друг въпрос сте чакали до сега, а не сте я качили. Нормално е при следваща версия, актуализацията да е платена.

M: 0882418526
W: https://www.danistudio.net/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ВУМ

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2018 04:01    Заглавие: Re: фикс на версия 1.01.057 Отговорете с цитат

bboiuv написа:
Здравейте,
Използвам версия 1.01.057 от 29.06.2017 г. и имам същия проблем с генериране на Главна книга.
Откъде мога да изтегля фикса, защото линка по-назад в темата не работи вече?

Здравейте, дайте ми ел. поща и ще Ви изпратя версия Setup_DeltaPro_x64_1.01.057_19.07.2017.
И просто като съвет: във версия 058 от 2018 г. има изменения и оптимизации, които си заслужават цената за актуализация.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети