Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Включване на граждански договори в декларации 1 и 6

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
katyamer

МнениеПуснато на: Чет Авг 03, 2017 16:24    Заглавие: Включване на граждански договори в декларации 1 и 6 Отговорете с цитат

Здравейте,

Доста се помъчих, но така и не разбрах как да включа начислени осигуровки по граждански договор с дата на изплащане. Например: Имаме граждански договор за месец юни, който се изплаща през месец юли, следователно влиза в декларациите до 25 август. Но, за да го отразя, трябва да редактирам ръчно файловете за НАП, иначе в декларация 6 излиза с период 06, а не 07 и НАП отхвърля файла. А в декларация 1 излизат осигуровките за месец юли, тези за граждански договор от юни трябва да ги добавя ръчно от друг файл и да премахна тези от юли. Не съм сигурна, че е съвсем ясно, ще съм благодарна всякаква помощ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Авг 04, 2017 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Свържете се с мен на посочените телефони в офис София в секция Контакти тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети