Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

проблем сървъра за стратиране на програмата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iliev1978

Местожителство: варна

МнениеПуснато на: Пон Дек 25, 2017 12:08    Заглавие: проблем сървъра за стратиране на програмата Отговорете с цитат

след като се актуализира windows 10 програмите спряха да работят и ми излиза следното съобщение
Нямате необходимите права за автоматичното стартиране на SQL Server услугата за базата данни . Моля стартирайте програмата отново като Администратор/ десен бутон - Run as administrator/ или стартирайте SQL Server услугата ръчно.

моля за помощ какво трябва да се направи понеже фирмата която ми подържа компютрите ми каза ,че не могат да спрат тази актуализация и от там се размествали настройките.
моля да ми кажете какво да се направи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Дек 26, 2017 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да се настрои самия Windows 10 правилно. От фирмата са казали правилно, че не могат да спрат обновленията, но са ви спестили информацията, че могат да настроят правата на достъп в съответствие с изискванията на SQL сървъра.

Свържете се с нас през работно време за да настроим операционната система, посоченият проблем няма общо с продуктите, това са права на самата операционна система.

Самостоятелно можете за изучите Log файла на Windows и да видите какво не му харесва.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети