Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

[СкладПро]Сериен номер и срок на годност при издаване на ГК

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivakis_Solo

Местожителство: Видин

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2018 12:56    Заглавие: [СкладПро]Сериен номер и срок на годност при издаване на ГК Отговорете с цитат

Здравейте, защо попълването на сериен номер и гаранционен срок(срок на годност) при издаване на Гаранционна карта не става автоматично в СкладПро, тези данни вече са налични ако са въведени при доставката на съответния артикул. Ако се добави като възможност в програмата това много ще подобри работата с клиенти.
Дори мисля, че може да се стигне още по-далеч. Например: още при продажбата на съответния артикул, ако той има въведен срок на годност, автоматично да излиза предложение за печат на гаранционна карта, както излиза за стокова разписка и фактура.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Мар 29, 2018 19:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Програмата работи точно.
След Продажба изпълнявате "Трансформация на документ" и гаранционната карта има попълнени съответните полета.
Ivakis_Solo

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2018 08:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко трудно за намиране, но въпреки това работи идеално.
Много благодаря за отговора!
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2018 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен лично ми е интересно кое е трудно за намиране? Менюто се намира на 1-во ниво, в списъка на операциите, като по-напред не съществува елемент от менюто. При това се запомня състоянието на трансформацията и следващия път въобще става с 1 клик.

Ще ни напишете ли какво ви затрудни?
Ivakis_Solo

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2018 07:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Самата операция е трудна за намиране. Искам да направя гаранционна карта, съответно отивам в меню "Гаранционни карти", както би било логично. За издаване на такъв документ не бих се сетил да отида в меню "Трансформация на документи". Не казвам, че е грешно, просто е трудно да се сетиш сам ако не си го правил никога.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2018 08:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз винаги предлагам на клиентите да направят една тестова база и да активират всяко меню по веднъж. Това дава най-добрия поглед върху функциите на всяка една програма и отнема 10-15 минути.
Ivakis_Solo

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2018 08:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста полезен съвет, уж бях прегледал каквото ме интересува, но явно има и неща които съм пропуснал.
Отново благодаря за съдействието и приятен и успешен ден!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети