Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Как да добавя лого на фирмата си в документите

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
putnapomosht

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2018 13:50    Заглавие: Как да добавя лого на фирмата си в документите Отговорете с цитат

Здравейте, имам фирма за Пътна Помощ и Репатрак и си направих лого, сега искам след като пускам стокова или фактура да ми излиза на тях логото, как да ги добавя. Разгледах форума но никъде не виждам обяснение или съм го пропуснал.
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Май 27, 2018 16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Посочете ни координати за връзка и ще се свържем с вас за да решим въпроса. Трябва да се изгради съответен документ.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети