Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ТРЗ ПРО договор на СИРВ форма 76

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Велизара

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2018 12:01    Заглавие: ТРЗ ПРО договор на СИРВ форма 76 Отговорете с цитат

Здравейте,имам назначени на СИРВ по тр.договори.Всичко добре върви,но във форма 76 ми излизат както са на значени по договор на 8 ,или 4 часа за месеца.
Моля, за отговор ,защото си мисля ,че аз правя нещо неправилно. Ако може да ми помогнете.Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2018 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Към настоящата версия на Microinvest ТРЗ и ЛС Pro няма реализиран модул за изготвяне на графици за работниците/служителите на СИРВ. Отработените дневни, нощни и в официален празник часове се отразяват общо в секция Данни за заплата в предвидените за СИРВ променливи. Поради тази причина справка Форма 76 няма възможност да бъде използвана за лицата на СИРВ.
Върнете се в началото
cecoban

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария Андреева написа:
Здравейте,
Към настоящата версия на Microinvest ТРЗ и ЛС Pro няма реализиран модул за изготвяне на графици за работниците/служителите на СИРВ. Отработените дневни, нощни и в официален празник часове се отразяват общо в секция Данни за заплата в предвидените за СИРВ променливи. Поради тази причина справка Форма 76 няма възможност да бъде използвана за лицата на СИРВ.

До края на тази година Форма 76 ще може ли да бъде използвана за лицата на СИРВ?

Моля за простичък отговор!
Върнете се в началото
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Модул Графици е заложен в плановото развитие на ПП Microinvest ТРЗ и ЛС Pro. Екипът ни не се ангажира със срок, в който той ще бъде реализиран. Честите промени в нормативите забавят програмните разработки и реализации.
Върнете се в началото
experta_biz

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2018 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

@ cecoban
За да няма повече въпроси прилагам отговора на управителя на Микроинвест по темата:
Цитат:
Модулът ще е готов след около 3 месеца от момента, в който имаме стабилно законодателство, което не изисква непрекъснати промени в експортните файлове, промяна на кодове по НКПД, въвеждане на допълнителни условия, промяна на проценти, МОД, параграфи и други.

Дотогава нормативните изменения ще са приоритет в развитието на продукта.

Изводът оставам на Вас.
Върнете се в началото
cecoban

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

experta_biz,

В тази тема и в другата, която цитирате аз отправям въпроси към определени хора от Микроинвест.

Първо на Сря Апр 25, 2018 11:14 am имаме следния коментар:

Виктор Павлов написа:
Работим по въпроса и се надяваме скоро да има решение.

а на Пон Май 28, 2018 1:09 pm , т.е месец по-късно:

[quote="cecoban"]
Виктор Павлов написа:
Да, въпросът е прост. Модулът ще е готов след около 3 месеца от момента, в който имаме стабилно законодателство, което не изисква непрекъснати промени в експортните файлове, промяна на кодове по НКПД, въвеждане на допълнителни условия, промяна на проценти, МОД, параграфи и други.

Дотогава нормативните изменения ще са приоритет в развитието на продукта.

на което в послепис отговорих с (не)скрита ирония:

ПП Надявам се да посочите момента, от който започват да текат тези около 3 месеца.

Сега попитах г-жа Андреева и тя ми отговори.

experta_biz, и в двете теми се намесвате, което е Ваше право - все пак форумът е публичен, но не разбирам това:

@ cecoban
За да няма повече въпроси...

Смятам, че въпросите ми са уместни, още повече, че и други хора се интересуват от присъствените форми, а от друга страна виждате промяната на позицията в рамките на около месец от страна на г-н Павлов...
Върнете се в началото
experta_biz

МнениеПуснато на: Чет Юни 14, 2018 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

@cecoban
"Намесвам се" с желание да бъда полезен.
Ирония ? И аз така ...
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юли 04, 2018 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

3-те месеца се отлагат за по-натам. Сега се появяват болнични, които не знайно защо се променят през 2018 година, след като са били променени през 2017 година. И сега отново ще трябва да направим аналогична работа, както преди 1 година, и както още преди 1 и така нататък в миналото.

Интересно какво точно наложи да се променя формата на болничните, още преди да са изминали 2 пълни години?

Освен болничните, трябва да се направят и конвертори за съвместимост, прехвърляне на данните от стария към новия формат, нови проверки, връзка към новите сървиси на НОИ, нови проверки и интерфейси. И всичко това преливане на нищо в нищо забавя важните неща...
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети