Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мениджър на потребителските справки и СОЛ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
seventimes

МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2018 15:39    Заглавие: Мениджър на потребителските справки и СОЛ Отговорете с цитат

Здравейте!
Имам СОЛ, който същевременно отдава под наем помещение на собствената си фирма. С бутон "Ново назначение" организирам картон за дохода от наем. Проблемът е че когато искам да създам потребителска справка по месеци на лицето нямам възможност да избера за кое от двете назначения да генерирам справката и се получата така че в графа "Основно възнаграждение по договор" фигурират сумите за доход получен като СОЛ и този получен от наем, което е много объркващо. Въпросът ми е кога да очакваме това да се поправи.

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 26, 2018 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Програмата извежда списък със служители за избор, които да бъдат включени в справката, секция Параметри в панел Параметри и обработка и информация.
Върнете се в началото
seventimes

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2018 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам, че програмата извежда списък със служители, но в случая, който съм описал по горе това не работи. В "Параметри" после "Назначения" избирам "Самоосигуряващо се лице", но в графа "Основно възнаграждение по договор" продължава да ми излиза сбора от сумите като работещ собственик и дохода от наем.
Върнете се в началото
seventimes

МнениеПуснато на: Сря Юни 27, 2018 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждам, че този казус сте го решили в справки "Вноски по кодове към бюджета" и "Рекапитулация". Там такова лице фигурира два пъти - веднъж със назначението си като СОЛ и веднъж като граждански договор и има възможност да се избере, за кое от двете назначения да се състави справката.
Върнете се в началото
Веселин Чолаков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2018 08:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
в първата стъпка при създаване на справката се избира дали данните да се изведат за Работници/Служители (ще обедини данните от всички назначения) или по Назначения.
Редактирайте създадената справка като изберете втората опция.
seventimes

МнениеПуснато на: Чет Юни 28, 2018 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Да така се получи. Благодаря.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети